SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Golić czy się nie golić? Oto jest pytanie.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, jak w temacie. Golić czy się nie golić? Mam 16 lat, jajca już obrosły jak również pachy. Jak człowiek się poci wtedy cały pot zostaje na włosach np. na pachach i dlatego nie ładnie pachnie. Jak już wspomniałem, golić? czy nie? Koledzy by mnie chyba wyśmiali jak by zobaczyli ogolone pachy, ale jajca można chyba golić, bo kobiety lubią wygolone, a kolegą nie będę pokazywał :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
jak odczuwasz taką potrzebe to zgol.
Osobiscie tak jestem obdarowany przez nature owlosieniem w miejscach intymnych ze nie wyobrazam sobie nie golenia sie tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 604
j/w jak odczuwasz potrzebę to się zgol ;D , Ja tam wole być ogolony "TU I TAM" ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Golić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
higiena przedewszystkim :) a co w tym ze pachy sobie ogolisz:P. bez przesady

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
gol pachy normalnie, ja nie wyobrazam sobie nie golic pach. Jak ktos wczesniej napisal higiena przedewszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1595
ja też gole i o wiele lepiej się czuje i się też tak nie poce ale to zależy od Ciebie a na kolegów wyj**ane;]
...
Napisał(a)
Usunięty przez Makaveli01 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 240 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1965
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kawa a tiger itd

Następny temat

Skrzywienie kręgosłupa - basen.

WHEY premium