SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otwierać kapsułki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4546

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 303
Cześć! Zakupiłem ostatnio kreatyne a dokł. ester Hi-tec'a 200 kps. Biorę go razem z Cell pumpem. Zawsze było mono w proszku. Moje pytanie:

Czy mogę otwierać kapsułki i wsypywać je do wcześniej rozmieszanej wody z Carbo? Nie chodzi mi tylko o lepszą rozpuszczalność ale po co mam łykać te niepotrzebne badziewie z którego robią kaps

Przy okazji rzućcie okiem na mój sposób brania.

Dni treningowe
Rano 4 kps estru
przed treningiem 9g CP
po treningu 4 kps estru

Dni bez tr.
rano 3 kps estru
(umieścić tu jeszcze CP?)

Pozdro dla wszystkich siłaczy z mazowsza!

Człowiek w swoim życiu potrzebuje czasem pewnej ilościu bólu, jak okręt potrzebuje balastu by
płynąć prosto i równo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LOL Temat sprzed lat a jesli chodzi o dzielenie/miazdzenie leków to tylko z niektórymi nie można tak robić. Np. z takimi, ktore maja sie dopiero rozpuscic w jelicie. Jesli danego leku nie mozna miazdzyc lub dzielic to jest to opisane w ulotce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
idiotyczny pomysl

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 303
nie wiem czy taki znowu idiotyczny skoro kapsułka jest zrobiona z żelatyny. Czyli po cholere mam łykać to g****!? Zresztą nie widze żadnego problemu. gdyby trzebabyło siłować się z kaps albo ciąć je na pół to rozumiem że bez sensu ale Hi-tec robi kaspułki które wystarcy lekko wysunąć jedną połówkę zdrugiej. Skoro nie widziałeś nigdy jak wygląda to nie mów że coś jest idiotyczne.
1

Człowiek w swoim życiu potrzebuje czasem pewnej ilościu bólu, jak okręt potrzebuje balastu by
płynąć prosto i równo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
zrozumiesz o co chodzi jak poczujesz smak estru hehe
1

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 303
wątpie aby rozpuszczone 4 g estru w 250g roztworu Carbo zmieniły znacząco smak.

Ok, masz swoją opinię. Szanuje to, lecz chciałem wiedzieć czy ktoś robił coś podobnego.

Prosiłbym również Was o odp czy dobrze to rozpisałem i czy brać CP w nietreningowy dzień.

Człowiek w swoim życiu potrzebuje czasem pewnej ilościu bólu, jak okręt potrzebuje balastu by
płynąć prosto i równo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 374 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9222
Rozplanowales to dobrze.
Co do otwierania kapsow to nie za bardzo bo ta otoczka z zelatyny pomaga w stopniowym rozpuszczaniu i uwalnianiu estru.


Zmieniony przez - boleusz w dniu 2006-04-10 19:12:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3127
Jak starczy ci tego cp na caly cykl, to bierz tez w dni nt,
a co do kapsow to szkoda zachodu z otwieraniem itd. niewiele to zmieni.
W przyszlosci kup sobie kretke w proszku, to nie bedziesz lupal kapsow i
jeszcze z kasa na + wyjdziesz.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 303
dzięki za odp chłopaki. Bez kitu, skoro producent umieścił ten proszek do kapsułki najwidoczniej maił w tym jakiś cel.

A tak pozatym to chyba ciężko znaleść czysty ester w proszku poza stacami. Może się myle albo Biogenix chyba coś ma.

Człowiek w swoim życiu potrzebuje czasem pewnej ilościu bólu, jak okręt potrzebuje balastu by
płynąć prosto i równo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
kapsółki łykaj jakie są, codziennie bierz jedną porcję cp/przed treningiem i w jego porze/ a ester 3- 4 kaps rano i po treningu a w nietr. 4 kaps rano- więc z grubsza dobrze rozplanowałeś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
baznadzieja
...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 150
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Może ktoś to rozpisać??

Następny temat

oferta specjalna

WHEY premium