SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszust

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6550
Witam .
chciałbym zawiadomic o oszuście na forum a dokładnie o człowieku który ma nick "pelski" który to miał się ze mną wymienić Mój White flood za Jego białko Biogenixa . Oczywiście na początku kontakt wyśmienity tak jakby ciągle siedział na komputerze , w tej chwili kontaktu z nim nie ma a widzę ,że wchodzi na forum. Sprawa polega na tym , że poprostu nie wywiązał się z umowy jaką było wysłanie mi białka za mojego white flooda ja wysyłkę zrobiłem na drugi dzień po tym jak podaliśmy sobie dane do wysyłki on zapewniał mnie że też to zrobił minęło już prawie 4 tygodnie a przesyłki od niego nie ma, dlatego też jest tutaj moja prośba do Adminów o to żeby zablokować(zbanować permanentnie) jego konto na www.sfd.pl co może zabobiec temu aby nie oszukał już nikogo innego. Jeżeli to nie są wystarczające dowody na to że to oszust mogę zrobić screeny z rozmowy na GG gdzie prowadziliśmy wszystkie rozmowy ,mam także zdjęcie potwierdzenia wysyłki do niego, on również miał takie zrobić ale tak jak wyżej napisałem to oszust .

bartSon
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6550
Dziś założył nowy temat o xboxie , a być był i dziś i wczoraj

Zmieniony przez - bartSon w dniu 2010-03-28 22:16:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
poproszę o nick
i link do tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6550
https://www.sfd.pl/[S/Z]_White_Flood-t574291.html

tego czasu nie miałem jeszcze konta na sfd śledziłem targowisko bez konta ale miałem już za sobą jedną transakcję z Panem " seby " od którego zakupiłem Suplementy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
będą potrzebne jakiekolwiek dowody w tej kwestii
bo na tą chwilę niestety - niewiele można zrobić

Z mojego punktu widzenia na tą chwilę: jesteś nowym użytkownikiem , który został oszukany, piszesz o tym w odpowiednim dziale - i wszystko ok, ale po spojrzeniu na link , który podałeś nie widzę tam nawet Twojego wpisu (tak - wspomniałeś iż nie miałes konta) ,ale po prostu nie ma żadnego dowodu na to iż taka transakcja miała w ogóle miejsce

dlatego proszę o podanie tutaj lub na priv (admin@sfd.pl) np. tych screenów, zdjec itd
bez tego nie mam podstaw do banowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6550
screeny i potwierdzenie wysłałem na adres [email protected]

Zmieniony przez - bartSon w dniu 2010-03-25 11:13:46

Zmieniony przez - bartSon w dniu 2010-03-25 17:13:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
a Zbój Pl to kto? Twoje drugie konto, czy przypadek, że wszedłeś do tematu gdzie sprzedają WF, mając swojego na półce?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Ciekawe spostrzeżenie moderatorze Koniu

Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-03-26 12:11:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6550
Nie Znam Szanownego Zbója Pl . Tak jak napisałem na wstępie nie mając konta często zaglądałem na forum w dział Targowisko a to , że "pelski" podał swoje GG na forum i interesował go WF posatanowiłem do niego napisać bo tak samo jak Zbój Pl miałem do sprzedania czy też zamienienia WF , a teraz moje pytanie Czy oglądaliście Screeny które przesłałem??

Zmieniony przez - bartSon w dniu 2010-03-26 12:17:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Widziałem je - w sumie można je i tutaj wrzucić.
Napisałem już do usera "pelski"

24h na próbę wyjaśnienia sprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1300 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38422
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6550
Czekajmy więc na odpowiedz usera "pelski"-ego . A screeny są z rozmowy ze mną na GG.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wrzucić avatara (miniaturkę zdjęcia) do profilu ?

Następny temat

Prośba do miczelx

WHEY premium