SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszust Allegro

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 371 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4002
Witam uważajcie na allegro kolesie piszą do nas po angielsku i daja ładne pieniadze w euro za nasze przedmioty jeszcze klikaja opcje kup teraz podaje 2 przykłady:
Hello,


i will wat you to know i have CLICK on Buy it Now so i will want you to get back to me with your full bank name and address so that i can make the payment to you riht away...Thanks
tomekmacxxxxx (0)
tomek mac
4,,lagos
66-666 lodz
7777777777 , 777777777777




Hello Seller,

How are you doing today my name is Mrs Anna Mac.I saw your item listing on allegro and i am very much interested in purchase of this item to my Cousine as her Birthday Gift.My method of payment will be Via Bank Transfer ok and i will like the item to be shipped by(POCZTEX EMS).I will like to offer you 450 EURO for the item..

Here is the Address:
Name:Allen Richard
Address:#15,Olawoyin Str pencinema
State:Lagos
City:Agege
Zip-code:23401
Country:Nigeria
so i will want you to get back to me with your full Bank Information so that i can make the payment right away.
i greet....

Mrs .Anna mac

kilka osób wysłało prezenty do Nigerii a pieniędzy nie widzieli Ja nie dałem się nabrać

Hardcoreteam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 893 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10101
napisz do allegro mozna proces wytoczyc a po drugie na allegro trzeba aktywowac konto i list musza wysłac to jakim cudem i to jeszcze z nigerii ??? ten oszust

Siłownia jest jak Media Markt..
nie dla idiotów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Też kiedyś coś takiego dostałem ale zignorowałem te maile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 371 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4002
bez pełnej aktywacji konta miał koperte przy loginie

Hardcoreteam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaqwodowi kulturysci a trojboj

Następny temat

Opaski

WHEY premium