SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OSZUST NA ALLEGRO Podejrzane białko Scitec 100 Whey Protein

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 361
Witam użytkowników. Temat założyłem w celu potwierdzenia moich wątpliwości dotyczącego produktu Scitec'a. Otóż z otrzymanych informacji wynika iż, zakupione białko różni się tym co normalnie powinno zawierać. Odzywka zawiera białe grudki, wyglądają na cukier puder (w smaku to samo). Na szczęście nie spożyłem tego ogromnej ilości. Z mlekiem smakuje dokładnie jak kakao rozpuszczalne, natomiast z woda nie do wypicia. Opakowanie nie zawierało membrany sygnowanej logo Scitec'a. Pełna miarka (nie czubata) o pojemności 90 ml waży średnio 63 gramy. Ilość białka w opakowaniu po zakupie widać na jednym ze zdjęć w galerii. Pozdrawiam

Galeria:
http://pokazywarka.pl/7xwxnv/

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2015-01-26 11:26:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Zdjecie sie cos nie otwiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 361
Link do galerii: http://pokazywarka.pl/7xwxnv/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
edytowalem link, faktycznie podejrzane

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 361
Informacje o problemie otrzymałem od osoby która dostała dokładnie takie samo biało. Sprzedawca upiera sie że, otrzymałem oryginalny towar. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Podejrzane szczegolnie ta membrana nie wygląda na oryginalna. Kupuje te bialko co 3 miesiące, różne smaki i nigdy takie cos mi sie nie trafilo

Zmieniony przez - yoyo20 w dniu 2015-01-26 11:37:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Membrana calkowicie wyglada nie tak. Zwracaj uwage gdzie kupujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263285
W sumie napisze to co pisali już wcześniej koledzy, wygląda dziwnie...
kupowałeś w normalnym sklepie stacjonarnym czy przez neta? sprawdzony sprzedawca? (tylko nie wklejaj linków w odpowiedzi na moje pytanie)

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 361
Zakupu dokonałem przez internet, sprzedawca posiada aktualnie same pozytywy. Nie tylko ja u niego kupowałem. Jako ciekawostkę mogę dodać iż, karton z przesyłki jest po jakimś napoju kakaowym w proszku. Mogę podrzucić zdjęcia. Niby szczegół a jednak. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Co do opakowania to się tym nie sugeruj, po prostu takie miał. Ja dostałem treca whey 100 w kartonie po płynie do mycia naczyń Ale co do białka - bardzo podejrzane. Takiej membrany jeszcze nie widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 361
Wiem, wiem :) ale trochę budzi to dodatkowe wątpliwości.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scitec nutrition - Jumbo vs Jumbo Professional

Następny temat

Wznawiam treningi - co polecacie ?

WHEY premium