SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OSZUST NA ALLEGRO Podejrzane białko Scitec 100 Whey Protein

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 305
Nie odpuszczajcie gnojowi bo on na to liczy, nie odzywa się na policję z nim i tyle, macie dowody, wpłaty, towar, paczkę wszystko co trzeba jak dostanie wezwanie od niebieskich to mu rura zmięknie To Wasza kasa chłopaki i trzeba o to walczyć, bo tacy kolesie tylko czekaja żeby na nas zarabiać. Nie ma litości, jak byście przekroczyli prędkość od razu mandat i punkty tu też nie ma się co oglądać Takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38229
Proponuje mi zwrot kasy jak mu odeśle mu odżywke. Nie zobaczy jej znaczy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 136
nic nie odsylaj ja sie dalem tak oszukac odeslalem i tyle ani kasy ani odzywki, dlatego nie popelniaj tego bledu chce poprostu odzyskac lewy towar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 136
zaloz spor na allegro opisz sprawe daj komentarz na jaki zasluguje trzeba takie cos tepic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38229
Nic nie odsyłam, spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 136
zrob tak jak ci pisze niech sie nie czuje bezkarnie oszust i tyle a do tego scitec sie dolozy no i moze nastepni szczesliwi nabywcy zaczna sie ujawniac. a z odeslaniem jeszcze raz ci pisze nie popelniaj tego bledu ja tak zrobilem i widzisz piszemy tutaj dzisiaj.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 305
Tępic karaluchy i zamykać do puchy :) hehe tylko takiej puchy z kratkami nie z białkiem ;) :) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 136
tomik2
Nic nie odsyłam, spokojnie
mistrzu twierdzi ze nie chce nic spowrotem ze to klamstwo i ze nikomu nie pisal zeby towar odeslac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Dajcie linka do aukcji i login frajera co ten syf sprzedaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 136
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scitec nutrition - Jumbo vs Jumbo Professional

Następny temat

Wznawiam treningi - co polecacie ?

WHEY premium