SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukany przez poks16

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 560 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9263
taka prawda moglem goscia oszukac, ale tego nie zrobilem.

widze gosc dla pieniedzy jest sklonny zrobic wszystko... jest zalosny. napisalem, ze kpisz bo nie wierzylem w to co mi mowisz. folijka byc musiala.

smieszny z ciebie typ naprawde. gardze takimi ludzi, ktorzy dla kasy wqrwiaja siebie i kogos innego. ja sobie nie mam nic do zarzucenia.

co do dogadania prywatnie ehhhh koles napisal do mnie raz a ja nie uwierzylem w to co gada bo wydalo mi sie to smieszne jak caly on jest smieszny. probki tez zwazyles? ciekawe ile wazy twoj mozg?

dobra zamykamy ten temat

i jeszcze nie smiejcie sie z chlopaka, ktory dla 2 zl swiruje pawiana a dla 20zl marnuje tyle czasu i nerwow.

za wysylke nie mam obowiazku zwracam ci kasy sknero!!!

pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
kolejny raz widzimy na ile dorosłym sprzedawcą jest poks16, ale mi tu słodzi

folijki zadnej nie bylo.

a jak chcesz zwazyc swoj mozg to idz do biedronki, połóż łeb na wage i kliknij na buraka
i ciekawy jestem w ktorym momencie zycia powiedzialem ze dla pieniedzy zrobie wszystko ja dla pieniedzy nie robie z ludzi walkow na bialko


trzymaj sie chlopaku w zdrowiu, bo widze ze cos Ci szkodzi


edit;
jak mnie w supermarkecie na 2zl tez ktos wychuia, ze cena inna na półce inna a na paragonie inna to ide po zwrot
co mnie bedzie jakis francuz z kerfura czy eklerka w chooja robil

czy też jakiś szwed z ikea

wole te 2zl dac biednemu gosciowi ktory gra na gitarze siedzac na ulicy. a najlepiej to lubie kupic dziecku z domu dziecka czekolade za te 2zl.
Zmieniony przez - Dymq w dniu 2011-02-08 00:10:15

Zmieniony przez - Dymq w dniu 2011-02-08 00:10:53

Zmieniony przez - Dymq w dniu 2011-02-08 00:12:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 740 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4671
poks16 chłopak ma racje w przyleciałeś w kule i tyle do tego masz jeszcze pretensje , idz lepiej do tej biedronki

;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 560 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9263
nie bylem swiadomy tego, ze go wkrecam i oddalem kase wiec wszystko gra.

boli mnie to jak chlop sie zachowal i dlatego mam pretensje.

te 2 zl to se wez i wkrec w dupe!

pamietaj bez wagi sie nigdzie nie ruszamy.

ciekawy jaki przycisk ty bys wcisnal w biedronce hmmm orzeszek?

a teraz wez sie i wyjdz stąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41040
Zaciekawil mnie temat bo oszustwa trzeba tępic, ale nie podoba mi sie wogóle zachowanie Dymq.

W 1 poscie napisałes:
Ale mam wy***ane na te kilka zł w ta czy w ta, chodzi o to by oszustow tepic.

A potem piszesz ze dzwoniłes po goscia zeby Ci 2zł z parkomatu oddał?


Dalej napisałes cos takiego:
Jak ktoś nie ma wagi, albo jak ktoś myśli że białko zalakowane z zewnątrz nie jest wałowane - to będzie zadowolony z zakupów.

Czyli wg mnie tutaj stwierdzasz ze jednak była folia na puszcze - gdzie na przedostatniej czy ostatniej stronie piszesz ze jej nie było wiec?

Nie bronie tutaj poksa lecz zakładasz temat piszesz ze jest oszustem bo nie ma wagi w ręce i potem piszesz ze nawet jesli odda kase to zeby zostawic ten temat? ale w jakim celu skoro wtedy to jest normalny zwrot i tyle.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 560 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9263
chlop sie osmieszyl nie oszukujmy sie!!! chce zostawic temat, aby pokazac jakim jest wkretem i sknera.

nie broncie mnie tylko bo napisze, ze mam wiele kont i opinie pozytywne na moj temat sa wlasnie z tych kont!!!

hmmmm znajac zycie tylko on chodzi z waga wszedzie.

co do tych 2 zl to i tak nie dasz ich dzieciom z domu dziecka bo ci szkoda bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 589 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15078
Nie wiem jak reszta, ale u mnie na filmiku wrzuconym przez Dymq widać, że membrana pod nakrętką ma kilka ładnych dziur. Jeżeli nie było górnej folii zabezpieczającej, to odsypanie określonej ilości białka przez te kilka dziurek wymaga jedynie cierpliwości.

Poza tym temat nie ujrzałby światła dziennego gdyby poks16 podszedł poważnie do sprawy i bez problemu wymienił towar. On zamiast tego wolał obrażać Dymqa i wszystkich, którzy mieli odmienne zdanie od niego, bo przecież sobie nie ma nic do zarzucenia. Natomiast to, że towar nie zgadzał się z opisem, wcale nie został kupiony w sklepie FA, nie posiadał oryginalnego zabezpieczenia i ślepy by zobaczył, że brakuje tam 1/3 opakowania, to tylko drobne szczegóły i wszyscy się go czepiamy bez powodu, a on jest przecież niewinny.

Nie wiem ile masz lat poksu, ale jeżeli więcej niż 15, to zastanów się chłopie nad sobą, bo Twoje podejście ogólnie do ludzi, nie tylko klientów, woła o pomstę do nieba i wbij sobie do łba, że nie ważne czy chodzi o 1000zł czy o 1zł, bo zarówno w jednym jak i drugim przypadku jest to zwykłe oszustwo. Do poduszki proponuję lekturę Dz.U. 2000 nr 22 poz. 271.

Natomiast odnośnie samego Prostara, to ciesz się, że Dymqu poszedł na te 20zł zwrotu, bo ja dzisiaj kupiłem nowego Prostara ze sklepu z wliczonym kurierem za 120zł i w życiu bym się na ten deal nie zgodził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 560 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9263
jakbys sie nie zgodzil? przeciez sie pytales o niego!!! czyz nie? zadnych dzior nie bylo. teraz ladnie pojechales. po 1 jakym chcial go oszukac to nie robilbym aukcji allegro. dostalem info ,ze bialo bylo z fa i tak powiedzialem.

nie musialem mu zwracac 20zl. mogl odeslac caly towar i zostalyby zwrocone mu koszta czyli 150zl. chcialem oszczedzic chlopakowi zachodu po pewnie i tak sie sporo napocil z nerwow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 560 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9263
jak ty mozesz tam widziec dziury jak nawet Dymq ich nie widzi? ich po prostu nie ma!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Panowie proponuje mocno zluzowac z tematem, sprawa sie wyjasnila temat zostaje. będzie otwarty jakby na przyszlosc były jakies problemy. bardzooooooo bym prosil o nie kontynuowanie dyskusji takim tonem na publiku, jesli bardzo chcecie to priw.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupię buty i perfumy

Następny temat

kupie GPLC

WHEY premium