SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukany przez poks16

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 589 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15078
Dymq wrzuć filmik z ważenia na jakis normalny serwer, który nie chce pieniędzy, bo z tego co widzę to nikt go jeszcze nie oglądał, a to kluczowa kwestia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
podaj na jaki mam wrzucic to rano poleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 740 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4671
Dymq ty jeszcze ponosisz koszta wysyłki ? ,ja bym nie dał ani grosza a filmik daj na YouTube
poks16 opakowanie też waży z białka dla twojej wiadomości
Zmieniony przez - fachlik w dniu 2011-02-06 00:45:23

Zmieniony przez - fachlik w dniu 2011-02-06 00:48:07

;p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
prawdopodobnie sie dogadam z Poksem.
film wrzuce ale nie na jutuba na jakis serwer zeby mozna bylo pobrac i pozniej zebym mogl usunac spokojnie. rapidshare moze czy cos

edit, pofatygowalem sie dzis.

http://rapidshare.com/files/446420739/20110205021.mp4

Zmieniony przez - Dymq w dniu 2011-02-06 01:12:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
ewidentnie w puszce brakuje prochu.. jest go za mało na oko to widać;P
jakbys pudełkiem trzepnoł żeby się poziom prochu wyrównał to 1/3 by brakowało;p

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 560 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9263
dogadane juz wszystko. tyle zamieszania o 20 zl... 2 puszka prostara, ktora mialem wazy 2,4kg z pucha czyli brak jest ale minimalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1538 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7694
Panowie dogadali się i koniec tematu dajcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
Dobra prosze panstwa.
Podsumowując, Poks16 oszustem nie jest, bo wyszedłem praktycznie na zero, więc co do określenia 'oszust' - zwracam honor. Ale nic nie zmieni faktu, że podejście do spraw niezbyt dorosłe - głównie przez głupie teksty i wulgarność od początku. Gdyby podejście do mojej sprawy było odpowiednie, to ten temat nawet by nie powstał - bo uznał bym od początku Poks16 za uczciwego sprzedawce.
Poza tym, sprzedawca powinien wiedzieć co sprzedaje. I jak się tym zajmuje, mówił, że sprzedał tak wiele supli - powinien czuć brak 800g biorąc pudło do ręki, pomijając fakt, że nawet na oko widać ten potężny brak.

Czyli Poks16 - najpierw dokładnie zważ każde opakowanie kupione w niskiej cenie. Ja kupiłem od Ciebie w niskiej cenie - dlatego od razu postawiłem na wagę, poza tym, jednak jak wziąłem do ręki to pudło wydawało się być o wiele za lekkie.

A kupujący od Poks16 niech ważą pudła po otrzymaniu - bo jak widać to, że jest pudło zaklejone - nie oznacza że jego zawartość zgadza się z etykietą.

ALE podsumowując;
generalnie, wzialem troche probek i te bialko. Bialko - 120zl dalem. Za przesylke zaplacilem.
Poks zwrócił mi 20zł, czyli tak jakbym dał 100zł za te białko.
Nowe, ze sklepu, z wysyłką kosztuje 150zł. Tu brakowało 1/3 puszki - więc zapłaciłem jedną trzecią ceny mniej.
To tak jakby kupiłem tylko te próbki u Poksa i zapłaciłem za ich wysyłkę [ w sumie większą kwote, bo jak by nie te bialko to mozna bylo wyslac probki listem za 5zl].

Czyli no, - żadnych korzyści, jedynie straty moralne

Tyle mam z kupowania na targowisku, ****a co mnie wzięło to sam nie wiem, zawsze kupowałem w sklepie sfd

Pozdrawiam
I od razu zalecam moderatorom, żeby nie usuwali tego tematu - niech zostanie.
I pilnować, żeby Poks16 nie leciał z multikont, bo będzie więcej takich tematów.


Zmieniony przez - Dymq w dniu 2011-02-07 20:21:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 560 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9263
a wiec. teraz moja opinia na temat tego zajscia:

kolega jest sknera i maruda. robi afere o 20zl. zamiast najpierw dogadac sie ze mna na priv lub gg sieje ferment na forum zakladajac tematy, ktore do niczego nie prowadza. a pozniej ma do mnie pretensje, ze reaguje nerwowo.

nerwow mi napsul co nie miara bo to pierwszy taki przypadek, ze cos komus sie nie podoba. nigdy nikogo nie oszukalem!!!

nie jestem jakims swirem, ze kazda puszke, ktora dostane stawiam na wage... widze, ze puszka jest zamknieta fabrycznie to co moze byc z nia nie tak?

a wiec prosze cie dymq kupuj w sklepie sfd, a najlepiej w jakims stacjonarnym!!! pamietaj rowniez, zeby na zakupy zabierac ze soba wage (jak idziesz do warzywniaka czy jakiegos spozywczego tez) bo na kazdym kroku ktos sie czai, zeby cie oszukac.

nie mam multikont - moderatorzy moga sprawdzic z jakiego IP wiadomosci sa pisane.

a wiec Panowie!!! cale zamieszanie dotyczylo bajonskiej sumy - 20zl.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
Cale zamieszanie dotyczylo tego, ze wiedziales od poczatku o tym ze te bialko to fejk, a jednak mi je sprzedales, do tego pyskowales jak wyszczekane dziecko

Miales nadzieje, ze trafisz na kogos, kto nie przywiazuje uwagi do tego co kupuje.
Temat prowadzi jednak do czegoś, bo jednak byłem Twoim klientem i jestem wielce niezadowolony z zakupów. Chciałem powiedzieć o tym światu, żeby inni użytkownicy forum bacznie uważali na zakupy robione u Ciebie.

Ironizujesz o warzywniaku, mówisz, że przesadzam bo na każdym kroku się ktoś czai?
Jak widać miałem rację, gdybym nie zważył i się nie zaaferował, to nici by były z wszystkiego.
Bo jak do Ciebie napisałem że te białko to fejk to odpisałeś, że chyba kpie.

Pozdrawiam
Można zamknąć temat, bo Poks16 jak widać sieje ironie i przykre słowa w moją stronę [], a fakty są faktami i wątpię, by sprzedawca suplementów nie odróżniał puszki białka w której brakuje 800g od normalnej.

Teraz do prawdy niestety nie dojdę, bo nie potrafię udowodnić w realny sposób tego, że Poks16 nie wiedział o tym, że brakuje 800g [].
Myślę, że wszystkie sprawy wyjaśnione zostały, a kolego nie obrażaj mnie lepiej
Temat założyłem tylko dlatego, że ciężko się z Tobą dogadać prywatnie, a Ty ciągle o tych 20zł ehh - ale masz punkt obrony .

acha, miałem mówić,
jak mnie parkomat wyebal na 2zł to dzwoniłem na numer podany na naklejce po czym przyjechał gość i mi oddał.
Pieniądz na ulicy nie leży, ja na niego ciężko zarabiam a nie wałkuje użytkowników forum, więc go szanuję. I w gruncie rzeczy nawet jak by chodziło o ścisłość to wisisz mi kase jeszcze, bo za wysylke zaplacilem wiecej a nie powinienem. Ale taki już nie bede


OOO MOI KOCHANI
DOSTALEM WIADOMOSC OD POKS16
"a co do sprawy moglem cie zwyczajnie oszukac...
22:18:17
aukcja byla za 1zl i tyle powinienem ci zwrocic
22:18:50
a z bialka zostala zdjeta membrana ochronna (folijka) wiec bylo juz uzywane''

tak sie składa, że żadnej folijki nie było na odżywce. Dobrze, że to napisałeś, bo jak miała być folijka a nie było to znaczy, że zrobiłeś wałka
dziękuję i pozdrawiam.
hahaha
stary nie pisz glupot wiecej bo sie pograzasz a ja mam beke jedynie



kolejny edit i prosba
niech ktorys mod zamknie temat, bo bedzie coraz wiekszy syf znajac zycie.

Zmieniony przez - Dymq w dniu 2011-02-07 22:37:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupię buty i perfumy

Następny temat

kupie GPLC

WHEY premium