SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrzeżenia.

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5544

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokladnie j./w. nam nie zalezy zeby zredukowac liczbe osob na forum wrecz przeciwnie, ale pewne zasady musza byc utrzymane

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2007-03-07 10:50:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 171
Ok. Ale niektorym modom do obiektywizmu to brakuje uuuuuuuhhhhhuuuuuuhhhhhhhhhhh. Zbyt gorliwie wykonuja swoja prace. A nie daj boze sie sprzeciwic to juz w ogole masakra. Teksty "nie pasuje to nara" bynajmniej nie pasuja do ludzi odpowiedzialnych miedzy innymi za tepienie chamstwa na forum. A skargi do Admina to juz w ogole mozna wlozyc miedzy bajki. A wiadomo ze moderator to tez czlowiek a ludzi nieomylnych nie ma. Chyba ze na forum sfd... Pzdr.

Zmieniony przez - 1288 w dniu 2007-03-07 13:18:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
nie pasuje to nara"
a kto niby tak sie zachowuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 171
Jest taki jeden. Nie pasowalo mu ze go skrytykowalem i mnie zbanowal. I uzyl takiego tekstu w powiadomieniu. Skarga do admina nie przynosla zadnego rezultatu. Drugie konto z ktorego prowadzilem dyskusje zbanowal dozywotnio. A probowalem roztrzygnac z Nim kwestie dobrego wychowania bo jako mod powinien trzymac pewien poziom. Swoja droga zastanawiam sie tez po co modowie zalecaja zakladanie drugiego konta. Przeciez i tak wiedza kto z niego pisze po numerze IP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Popisuj się dalej, 1288, a czuję, że pożegnasz się z forum na stałe. Założyłeś wątek z pytaniem do wilka-to czekaj na odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
priv a forum to 2 rozne kwestie
skarga do admina - daj pan spokoj
nie znam sprawy wiec sie nie bede wypowiadal, sam czasami natretnej osobie lub komus kto chce zrobic 'balagan' u mnie w dziale odpisze w stylu 'nie podoba sie to poszukaj innego forum'
po co ma mi tu syf robic taka osoba?
juz zauwazylem osobny temat do wilka wiec domyslac sie o kogo chodzi - ale jak wyzej wspomnialem nie bede zabieral glosu bo nei znam sprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 171
"Popisuj się dalej, 1288, a czuję, że pożegnasz się z forum na stałe. Założyłeś wątek z pytaniem do wilka-to czekaj na odpowiedź".

Akurat nie o ta sprawe mi chodzi. Teraz dostalem bana i wiem za co. Piszac poprzedniego posta nie mialem na mysli tego bana tylko wczesniejszego. Zle to zinterpretowaliscie. Nie powiedzialem ze mam na mysli Wilka. Teraz dostalem bana i nie wiem od kogo. A ze modem w C/S jest Wilk dlatego zalozylem temat z pytaniem do niego. A sprawa z poprzedim banem miala miejsce juz jakis czas temu. Mam to w powazaniu, a opisalem tylko jak sprawa wygladala w moim przypadku. Wiec nie wiem Cavior na jakiej podstawie Ty wnioskujesz ze sie popisuje. I nie ciekawi mnie to wcale. Pzdr. P.S. skarge do Admina zlozylem bo wpienilo mnie poinformowanie o wylapaniu bana z dopiskiem "jak nie pasuje to...". I nie robilem smietnika tylko staralem sie czegos dociec. Dobra niewazne. Koniec tematu. PZDR.

Zmieniony przez - 1288 w dniu 2007-03-07 14:39:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
podaj nick tego moderatora, twój nick zbanowany, a także kiedy to z grubsza było.
takie rzeczy jak ten dopisek są niedopuszczalne nawet wobec kompletnych trolli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 171
Nie bede mowil kto i co. Zreszta juz nie pamietam bo nie mam glowy do takich szczegolow Nie wiedzialem tylko ze modowie sa tak nastawieni do zwyklych userow. A tekst w stylu "nie podoba sie to won z tego forum" zajechal mi obyczajami powszechnie stosowanymi do 1989 roku. A to mnie wpienia. Dlatego troche sie zbulwersowalem i popadlem w dyskusje z modem. A ze w tym temacie BPL-G napisal: "nam nie zalezy zeby zredukowac liczbe osob na forum wrecz przeciwnie..." dlatego opisalem po krotce swoja sprawe. Powiadomienie moda raczej nie bylo zachecajace. Tym bardziej ze pierwszy raz dostalem bana i jakos specjalnie nie robilem szumu dopoki mnie tak nie potraktowal. Reasumujac. Mysle ze mod powinien byc jak najbardziej obiektywny i troszke wyrozumialy dla poczatkujacych userow. Nawet czytajac regulamin mozna nadziac sie na bana nie znajac obyczajow panujacych w danym dziale. A do wiekszosci przemawia raczej delikatna perswazja a nie wyciaganie armat. Nawet jesli poczastuje banem to niech sie zachowuje jak nalezy i swieci przykladem a nie traktuje jak jakies nachalne bydle. Pwinien swiecic przykladem skoro tak duzo mowi o tepieniu chamstwa a nie sam zachowywac sie jak cham. To tyle. Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Twoj poprzedni nick?
ten na ktorego dostales bana?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Historia SFD ;-)

Następny temat

niewidoczny dział

WHEY premium