SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrowia raz jeszcze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2013

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez ellis z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
Jako ze zyjemy w Polsce gdzie stopa bezrobocia siega Himalajow, nie kazdego stac no dobre bialko, na szczescie mamy dobra i niedroga polska Ostrowie, problem w tym ze od banana i owowcow lesnych juz mi sie ****** chce..a wy jakie smaki lubicie?

mile widziane rowniez inne sugestie na temat tego suplementu.

zdr.

ps: prosze o przeniesienie do suplementow (pomylka)

Zmieniony przez - Releaser w dniu 2006-12-11 15:25:11

It's kind of fun to do the impossible.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5495
poszukaj na forum, bylo juz sto razy, jednym ze sposobów aby ostrowie jako tako dalo sie pic to wziasc smak naturalny i dodawac sobie kakao

Każdy kto dziś jest wielki, kiedyś był jeszcze mały.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Panowie patrzycie na smak. Trza być twardym a nie miętkim

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794
jak smakuje smak naturalny? ten po 15 kg pakowany

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
Jak dla mnie to natural + kakao albo owoce lesne; ewentualnie natural + zacisniete zeby i tez bedzie dobrze.

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
jak dla mnie to trzeba napisać do nich żeby zrobili te smaki
to ze cena jest nizsza nie zwalnia ich
z tego aby uczynic swoj produkt lepszym

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 166 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10146
Jeśli chodzi o mnie to wanilia całkiem całkiem ,owoce leśne niezbyt a natural smakuje jak jakiś dziwny ser :D innych nie jadłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2890
jak dla mnie truskawka jest ok (zwłaszcza jak sie doda troche soku malinowego lub truskawkowego) i natural z kakao.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 980
miałem wszystkie smaki...ze wszystkic smaków najlepiej smakował mi banan i truskawka.

pozdr...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
klikoman: poszukaj na forum, bylo juz sto razy, jednym ze sposobów aby ostrowie jako tako dalo sie pic to wziasc smak naturalny i dodawac sobie kakao

ale ja nie potrzebuje nic szukac, wanilia wchodzi mi jak ciepla buleczka wiec jest ok, poza tym co to za problem dodac to czay tamto do smaku, bez przesady tego na forum akurat nie musialbym szukac

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24658
ja tam lubie 5 kilo mojej truskawki

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitro II + KreAlkalyn + Glutamina

Następny temat

prosze o rade co teraz zakupic ;-)

WHEY premium