SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oslona stawow!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 251
Szukam czegos na oslone stawow do 50zl,dajcie cos
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19717
nic Ci nie damy! kup se flexi chwalony ale chyba drozszy, zwykła glukozamina z aptyki i tyle , choć czy działą? opinie są mocno podzielone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Sam brałem arthreo-free a Activlaba ostatnio i pomogło, tylko teraz tak

puszka kosztuje około 30 zł, ale tych puszek musisz zjeść kilka (w moim przypadku było niecałe 4 pszuki) co dało suplementacje na prawie 2 miesiące.

Po takim czasie możesz poczuć rożnice, ale co ty chcesz za 50 zł zrobić. Niestety jak się doprowadziło stawy do nieciekawego stanu to już nie ma lekko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Jesli profilaktycznie to moze byc glukozamina, jej dzialanie jest podzielone. Jak juz stawy siadaja to lekarz. Ja niestety tez mam spore problemy ze stawami, niedlugo wybiore sie do pozadnego ortopedy.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Kiedyś brałem samą glukozamine i efektow brak, dlatego uważam, że lepiej kilka substancji naraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Niby tak, jednakze profilaktycznie glukozamine mozna brac. Jednak, jesli juz zaczynaja sie problemy z kolanami, suplementy diety w postaci glukozaminy, czy arthreo-free na niewiele sie zdadza.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Zależy jakie problemy. Mi pomogły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Ja od zawsze mialem problemy ze stawami kolanowymi. Zaczelo sie od okresu dojrzewania, bo podobno 1 schorzenie bylo wlasnie nim wywolane. Teraz roznie bywa.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Jak sama osłona przy obciązeniu stawów sama Glukozamina może wystarczyć, ale jak masz jakieś schorzenie to może być za słaba.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
Polecałbym najpierw zacząć od Joint Therapy, jest to suplement który nie tylko w składzie ma glukozaminę która stymuluje produkcję mazi stawowej ale także składniki, które są niezbędne przy odbudowę tkanki chrząstnej w stawach. Również zawarte są substancje, które mają działanie uśmierzania bólu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
glukozamina (jakos tak sie pisze )
olimp np
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hydroxycut z sylimarol

Następny temat

1 cykl, staż 2 lata, pomocy

WHEY premium