SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Organizacja zawodów we Wrocławiu!!!!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5180
podpisuje sie pod poprzednikami.
Mi na szczescie udalo sie zajac miejsce w centralnej trybunie, ktora wygrala jeden z konkursow (uczestnicy zabawy wiedza o co chodzi ) Ale i wdzialem co inni wyprawiali zeby tylko dostac sie na zawody ... - porazka.

"Im większy jesteś,tym więcej ludzi przyznaje ci rację."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2459
To wszytsko prawda, poprostu pełna kompromitacja organizatorów. Też tam byłem i wróciłem głęboko zawiedziony!!!

"Za wielką mocą idzie jeszcze większa odpowiedzialność."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Mimo tego mam miłe wspomnienia. Zapraszam https://www.sfd.pl/temat140757/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5734
Nie prościej byłoby zrobic przedsprzedaż biletów w zróżnicowanych cenach-w zależności od lokalizacji miejsca.Każdy by wiedział przynajmniej na co może liczyć i nie przyjeżdzał z drugiego końca polski,żeby być wpuszczonym o 14.Dlaczego ludzi nie można było wpuścić wczesniej??Napewno wtedy wchodziliby spokojnie.Za darmo i wpuszczając o 14 zawsze będą takie cyrki,aż w koncu może się skończyć się jakiś tragicznym wypadkiem.Dla mnie totalna klapa organizacyjna-kibic nie liczy się zupełnie.Apeluje do organizatorów o rozwagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6167
Nie rozumiem Michail czemu tak usilowales bronic Szymca, jesli organizacja byla fatalna, a chcialem zapytac czy w Zakopanem tez taka ma byc bo nie wiem czy jest sens isc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10147
i tu wlasnie wylania sie pytanie..
Przez ten wekend mialem dola ze nie dostalem sie na trybuny i mam pytanie czy cos w tej kwestii sie zmieni Michail i czy mozna na to liczyc wogole ? bo chcialbym sie przejechac jak bedzie gdzies w promieniu 200-300 km ale tym razem nie pozostac na tylach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
organizacja fatalna ale smiem twierdzic ze zamierzona.
wyjasniam:
gdyby wposzali np od 12 to o 13 nie bylo by juz miejsca i ludzie nie czekali by na zawody o 15 ktore troche jeszcze trwaja.
Wposzczali tak aby wypelnilo sie do 15 i by ludzie zostawili jak najwiecej kasy w budkach z piwem.

Ja mialem to szczescie ze sie dopchalem a raczej przepchalem do furtki i jakos wszedlem. Scisk byl taki ze prawie parasol stracilem.

Prowadzacy spiker w czarnych okularach, ala don jonson byl fatalny. /glupie teksty typu szkieletor - kto byl ten wie/

Reasumujac stwierdze ze publicznosc robila poprostu za statystow dla tvn i tyle.

ps. incydent gdzie ludzie wchodzili a raczej wspinali sie po trybunach od bocznej strony mogl sie zakonczyc tragedia, ochrona reagowala sporadycznie. Ich praca konczyzla sie na wskazaniu gdzie sa wolne miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17182
Witam.Pisze na forum 1 raz i niestety musze się zgodzić z kolegami.
Na miejscu byłem o ok.13 wszedłem przez 1 bramke szturmem , biegłem do 2 jak Korzeniowski szturm na 2 bramke i.......siedze jako jeden z pierwszych na centralnej trybunie na samym środku....na dole
Morał-jak się nie wkręcisz po chamsku to o zawodach zapomnij!!!NIESTETY TO JEST BRUTALNE ALE PRAWDZIWE a wystarczy trochę lepsza organizacja
Zawody mimo pogody i błotnych bieganek zaj..iste!!!! 1 raz widziałem to wszystko live..ciągle jestem w szoku że się tam znalazłem...nie nudziłem sie ani sekundy..
POZDRAWIAM WSZYSTKICH
ps.domniemany "LEON" dał popis lepszy od tego klowna w ciemnej skurce i z żelem na głowie......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2352
Ja również się pod tym podpisuję - to wstyd dla organizatoró, to były zawody? To była parodia! Człowiek po kolana w błocie a i tak noc nie widział!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
bryjox3

DLACZEGO DO MNIE KIERUJECIE TE PYTANIA??

nie mam NIC wspólnego z organizacją tych zawodów...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WROCLAW 24.04.2004

Następny temat

StrongMAN Wrocław - mini relation!

WHEY premium