SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadron - TRT

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 826

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

85

Wzrost

187

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

4

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B:160 W:350 T:90

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

FBW A/B

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

18

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

BDB

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Beak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klata: 80 Martwy: 120 Przysiad: 80
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 361
Siema,

Parę lat temu wpadłem w anoreksję, po wyjściu z tego hormony się nie odbiły i skończyłem z Hipogonadyzmem. Była próba przywrócenia do normy hormonów przez klomid, pregnyl ale bez większego skutku. Teraz po ponad roku, Endo zalecił mi TRT. Zaczęliśmy od Androtopu w żelu, ale po miesiącu bez większych efektów. Teraz zapisał mi omke 250mg raz na 4 tygodnie. Wydaje mi się, że dawka jest absurdalna w przypadku kiedy przed trt miałem testa poniżej normy, po miesiącu Androtopu tak samo. Nie chce 'leczyć się sam', ale wydaje mi się, że z takiej dawki to wyniknie więcej złego niż dobrego. Nie planuje na tym osiągnąć niewiadomo czego, tylko zacząć znowu normalnie żyć.
Czy miał ktoś może doświadczenia z TRT i właśnie Omką?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 674 Napisanych postów 1615 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26643
mprot
I tak bije sobie tą omke 1ml e7d 3 miesiąc i tak wyglądają wyniki
Zbijać ten estradiol czy przy wyższym teściu estradiol na takim poziomie ok?







Jezeli nie masz sajdow typowo estrogenoqego to nie ruszaj. Lepiej miec troche powyzej normy niz zbijac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ta omka raz na 4 tyg to strasznie stare htz i uważam że się średnio sprawdza tak samo jak I nebido
Jeśli lekarz jest kumaty poproś o prolongatum i bij 2 razy w tyg dawke dobierając badaniami to ma duuuzo większy sens
Jeśli nie zmiana lekarza lub ew sprawy wziąć w swoje ręce
Wrzuc te wyniki badań
Nie chce wchodzić w kompetencje lekarza ale będziesz miał tutaj straszna bujanke test/e2/prl/prog


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-03-12 05:25:28
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 361
Tak to wyglądało po miesiącu Androtopu, dziwi mnie jeszcze fakt, że lekarz nie zlecił mi badania między innymi etsradiolu i prolaktyny
A omka 250 co 7 dni ma jakikolwiek sens?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 674 Napisanych postów 1615 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26643
Jezeli juz masz omke to lepszym rozwiazaniem jest: 2x w tygodniu iniekcja np. poniedzialek i piatek po 0,3ml na jedna iniekcje gleboko w posladek. Po paru tygodniach zrob badania testosteron, estradiol, prolaktynę mozesz morfologie proby watrobowe i cholesterol w tym trójglicerydy.
Na mnie taki schemat dosc dobrze dzialal jednak kazsy jest inny takze musisz sam osobiscie wymierzyc dawke do samopoczucia poparte odpowiednimi badaniami laboratoryjnymi z krwi.
Powodzonka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 361
colin2000
Jezeli juz masz omke to lepszym rozwiazaniem jest: 2x w tygodniu iniekcja np. poniedzialek i piatek po 0,3ml na jedna iniekcje gleboko w posladek. Po paru tygodniach zrob badania testosteron, estradiol, prolaktynę mozesz morfologie proby watrobowe i cholesterol w tym trójglicerydy.
Na mnie taki schemat dosc dobrze dzialal jednak kazsy jest inny takze musisz sam osobiscie wymierzyc dawke do samopoczucia poparte odpowiednimi badaniami laboratoryjnymi z krwi.
Powodzonka.


Czyli ze spokojem mogę podzielić jedną ampułkę na 3 strzykawki? Później normalnie je w lodówce przechowywać? Jutro pierwszy strzał i cały czas się zastanawiam jak podejść do tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Możesz podzielić . Tylko nie trzym w strzykawkach z gumka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 674 Napisanych postów 1615 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26643
mprot
colin2000
Jezeli juz masz omke to lepszym rozwiazaniem jest: 2x w tygodniu iniekcja np. poniedzialek i piatek po 0,3ml na jedna iniekcje gleboko w posladek. Po paru tygodniach zrob badania testosteron, estradiol, prolaktynę mozesz morfologie proby watrobowe i cholesterol w tym trójglicerydy.
Na mnie taki schemat dosc dobrze dzialal jednak kazsy jest inny takze musisz sam osobiscie wymierzyc dawke do samopoczucia poparte odpowiednimi badaniami laboratoryjnymi z krwi.
Powodzonka.


Czyli ze spokojem mogę podzielić jedną ampułkę na 3 strzykawki? Później normalnie je w lodówce przechowywać? Jutro pierwszy strzał i cały czas się zastanawiam jak podejść do tematu


Tak możesz zrobić, ewentualnie wstrzyknąc do sterylnego flakonu 10ml. Wtedy dozujesz sobie ile Ci odpowiada do strzykawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 361
I tak bije sobie tą omke 1ml e7d 3 miesiąc i tak wyglądają wyniki
Zbijać ten estradiol czy przy wyższym teściu estradiol na takim poziomie ok?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
e-lite
Możesz podzielić . Tylko nie trzym w strzykawkach z gumka.


Z doświadczenia Ci powiem że test w strzykawce z gumkami leżąc 2 tygodnie nie robi żadnego problemu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ja bym estro nie ruszał tutaj
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
lukasz5119
e-lite
Możesz podzielić . Tylko nie trzym w strzykawkach z gumka.


Z doświadczenia Ci powiem że test w strzykawce z gumkami leżąc 2 tygodnie nie robi żadnego problemu.


W jednej strzykawce polezy i 3 tygodnie a w innej bedą pływały kawałki gumy po tygodniu dlatego najlepiej wybrac bez gumki.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki przed i po przerwanym cyklu propa

Następny temat

Anegis pharma

WHEY premium