SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren - I Cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
Witam.
Mam 10 strzałów omnadrenu 250 po 1ml. Chce sobie z tego zrobić 1 Cykl.
Co 7 dni jeden strzał. Po tych 10 tygodniach, po ostatnim zastrzyku w jakim odstępie odblok (od ostatniego strzału)? Co? Clomid? Nolva?
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
wielki mi znawca,cwicze juz 2 lata i nie moge strzałów wziasc? znam kolesia który ma 23 lata i bierze sterydy od 14 roku zycia i nic mu ****a nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11892
Moze powiedzial byc pierw cos o sobie.

P.K.U

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
jezeli juz to po 21 dniach i najlepiej tamoksyfen/nolva, a jeszcze lepiej clomid i nolve razem, ale clomidu nie polecam ze wzgledu na sidey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 143 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2055
troche malo 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
juross na pierwszy cykl to max (zreszta to oma lepiej pierwszy cykl na propie ale jesli sie uparl na ome to styka mu tego)
odblok 24tab clomidu styka odblok 3 tyg od ostatniej omki

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
ok 24 tabletki ale jak często je brać?
może jakaś rozpiska omki z nova?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3tyg po ost strzale 6dni po 2tab i 12 dni po 1 tab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
bo widze że wyżej jeden użytkownik nie poleca clomidu..? czemu? może sama nova? czy coś innego? poleccie co dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
64 Kg , 1 cykl i Omka ? Masz szczęście że wogóle z Tobą rozmawiają ( i w sumie to się dziwie bo wszystkich takich mielili z błotem ) Kup sobie białko Megamass 4000 i cretayne itd. Jak dobijesz do 70 - 72Kg to pomyśl o Omce - to moja rada .
PS. Napisz jeszcze jaki masz starz Bo jak mniej niż 6 miesięcy to się posypać możesz od tej omki ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Lepiej częściej zaglądaj do lodówki Patyczaku . Oma na pierwszy cykl to głupota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
Siemanko mam takie do was pytanie, mam 15 strzałów omki, jestem podatny na estrogen, na całym cyklu omki zabespieczę się nolvą, czy w dużym stopniu zmniejszy to zalanie?

Piligin

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska?

Następny temat

mam pytanie??

WHEY premium