SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren/metanabol-cykl.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94734 Napisanych postów 364714 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669881
dokup se tej omy albo nie wiem deke-jak nie wiesz to mu nie doradzaj głupot.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2008-12-03 21:12:00

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
bartus a co bys doradzil mu i jak rozpisal?

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
dobra nie wiem nie odzywam sie wal ome....bedizesz byk jak wszyscy tu...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
no wydaje mi sie ze deka z metą byla by bardziej odpowiednia niz oma...oma zalewa( przynajmniej tak pisza nie wiem jak czytam to co teraz piszecie to juz naprawde nie wiem...) a z tym zeby dokupil sobie omy to nie doczytalem ze ma dwadziescia strzalow tylko 2...takze o co sie xczepiacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94734 Napisanych postów 364714 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669881
a słyszałeś bartuś o deka dicku?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
to jeszcze napisz jakbys odblokowal po dece z meta i juz calkiem pozamiatasz twoim doradzaniem

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
no przepraszam tez fakt ale nie piszcie ze oma to jest dobry srodek...podobo spada wiecej niz sie na tym zyskalo...i ztego co wiem to deka jest bezpieczniejsza...moze byc boldenon...to plus jakis testosteron to chyba w miare trafiony pomysl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
nie doradzam tylko pisze to co wiem ogromneo doswiadczenia nie mam...ome bralem i zadowolony nie jestem...staram sie tez troche doszkolic ale ciezko jest bo ta swoja wiedza to nie pomagacie jezeli zle mysle to mnie poprawcie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94734 Napisanych postów 364714 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669881
to cię poprawiamy-nie pisz tylko czytaj a oma to jeden z lepszych środków tylko trzeba go umieć wykorzystać a spadki są zależne od wielu czynników,nawet po omie można większość utrzymać ale to już osobny temat.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wprowadzasz ludzi w blad, nie potrafisz uzywac danych srodkow, nie wiesz jakie srodki Ci podchodza. Nie masz doswiadczenia.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem ?? czyzby blok?? POMOCY !!!

Następny temat

Tren enan i tren mix na dzis dzien (grudzien 08)

WHEY premium