SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren/metanabol-cykl.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
chyba to ty nie wiesz co piszeszdaj juz spokoj z tym doradzaniem.stosowales jakis z tych srodkow ktore wymienione tu zostaly?

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
tak bralem ome bralem boldka deke...i najbradziej jestem zadowolny z polaczenia boldenonu i propionatu...lodzianin to jak by bylo mi dane to chcial bym z toba pogadac na gg...mozliwe to jest bo chce o cos zapytac ale tu to nie ma sensu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
W chwili obecnej ucze się...ale interesuje mnie doping ogolnie wszystko co z tym związane...sam jeszcze niczego nie brałem...ale to się zmieni bo wbrew pozorom sterydy to dobra rzecz

to z Twojego profilu. co Ty pjerdolisz tutaj przez cały temat to az szkoda czytac.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 302
Ehehe. Dobra bartus nie udzielaj się. Koles mowil ze jak wezmie kolega omke z metka i wszystko wladuje to da 20 na masie i spadnie mu z 5 kg. Co o tym sadzicie? Co lepiej brac? Zeby dobrze dalo na sile i masie zeby nie bylo flaków i nie rozwalilo flaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
prfil uzupelnialem baaaardzo dawno temu i od tego czasu sie zmienilo...to poczytaj o omie jak sadzisz ze wcale nie takie wielkie sa spadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ale po co ja mam czytac jak z omka to ja jestem na "ty" twoj profil był ostanio modyfikowany wczoraj takze nie tak dawno

juz nie udzielaj sie tylko wiecej czytaj bo spam z tematu sie zrobil okropny przez ciebie

a ty autor tez naucz sie czytac wypelnij ANKIETE (za "kolege") albo tez sie juz nie udzielaj

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2008-12-03 22:41:47

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
i hhook bartus juz masz po profilu sog za twoje wypowiedzi


Poprostu "MASZ TALENT "

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
bartus1612 ....masz mistrza

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
kratex też dobry w chvj "Koles mowil ze jak wezmie kolega omke z metka i wszystko wladuje to da 20 na masie i spadnie mu z 5 kg. Co o tym sadzicie?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"i najbradziej jestem zadowolny z polaczenia boldenonu i propionatu"

dobre połączenie na :
a) zmarnowanie boldka
b) wychodowanie zrostów

którą opcje sam wybrałeś ??

"moze byc boldenon...to plus jakis testosteron"

jaki testosteron do boldka polecasz?

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2008-12-04 12:01:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem ?? czyzby blok?? POMOCY !!!

Następny temat

Tren enan i tren mix na dzis dzien (grudzien 08)

WHEY premium