SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omlet (jaja, płatki owsiane, banan)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 515
ja robię podobnie tylko z samych białek i zamiast banana daje jabłko i trochę winogron ( najszybciej strawialny cukier) i daje jeszcze 1,5 łyżki cynamonu. Omlet smakuje jak Szarlotka wchodzi jak szarlotka a zdrowy jak tran :P

Try to realize the truth: There is no spoon.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
majo1989
nie zalewam

Malinowa
a wiesz, ze ja robilem sobie z cynamonem, wychodzi dobre :) jesli ktos lubi cynamon

Praszmen
spoko, ale co ma do tego ten "najszybciej strawialny cukier"? :D
wchodzi wchodzi, owszem


pozdrawiam

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 515
Że dobrze z rana :P ^^

Try to realize the truth: There is no spoon.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
Może mi ktoś powiedzieć czy płatki trzeba wcześniej ugotować czy mieszać surowe ? bo nigdzie nie mogę znaleźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3819
Możesz i tak, i tak. Osobiście preferuję zalać wcześniej wodą, a całość zblendować (ewentualnie owoce w kawałkach dodać na koniec).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 67
A podobno zdrowe nie może być bardzo smaczne :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sałatka z tuńczykiem

Następny temat

Duszona wołowina 100%

WHEY premium