SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oma podróbki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 522 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2417
co za problem kupic wala omy przeciez jest tego na rynku duzo


pokaż mi gdzie ktoś kurva napisał że jest dużo wałków ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
"panowie znawcy pokazcie mi GIT ome, to uwierze" - nie wiem co po tym mozna wywnioskowac... kvrwa napewno nie to ze jest malo walkow

ostatnio mi mowil hurtownik ze idzie nowa partia omy z zanizonym stezeniem UWAGA!





Zmieniony przez - pakman191 w dniu 2010-03-28 16:36:53

Zmieniony przez - pakman191 w dniu 2010-03-28 16:40:15

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12297
JA CI NAPISALEM JAK JEST. NIEMOZLIWE JEST, ZEBYM BYL TAK ZABLOKOWANY ZEBY NIE POCZUC TAKIEJ DAWKI!!

2 lata temu przy o wiele mniejszych dawkach, cuda sie robilo.

A SPOSOB ZE SMAKOWANIEM SRODKA, JEST DOBRY I WIARYGODNY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
No niedlugo pojawi sie nowy zawod - kiper SAA. Odrobina sokun a jezyk takiego fachowca, ktory rozpzna bukiet smakowy sterydow i juz wiadomo jakie estry siedza w omeczce czy innym SAA:)

A poki co, to chranic w ten sposob mozna bez konca- sa walki omo, czy nie ma walkow omo? No i o ile slowo jednego uzytkownika forum sfd przeciwko slowu innego uzytkownika sfd mozna sobie wsadzic w d...., bo wiadomo jaka tutaj jest nagonka i lobby underowcow, to badania moglyby kilka rzeczy rozjasnic. A poki co NIE ma zadnego NAMACALNEGO dowodu na istnienie walkow nowej omki.
Chyba tez niektorzy nie zdaja sobie sprawy ile tego towaru idzie poza granice naszego kraju i jakie na jego temat panuja tam opinie. Krotko mowiac, walki polskiego towaru zdarzaja sie tylko w Polsce i u nas lepiej brac mixy z pwinicy wujka Staszka. A we Wloszech, Niemczech itp. Omka wciaz najlepsza z najlepszych. A to ci pech!! Polacy to zawsze sa pokrzywdzeni. A ci z sfd, ktorzy grama omki nie czuli, to juz szczegolnie:) Wspolczuje.

Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2010-03-28 17:06:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
dla mnie omka to najlepszy i najpewniejszy towar jaki jest na polskim rynku. w wałki nie wierzę, tutaj można poczytać o wałkach ale ludzie co to piszą są śmieszni, był jakiś temat co chłopaczek twierdził że bił wałka omy bo w 8 tygodni przybrał tylko 5kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
QLAMA wystarczylo zrobic badania poziomu testa - i luz a gadki ze nie czulem, itp jakos do mnie nie przemawiaja tym bardziej ze przez ostatnie 10 lat sie nie spotkalem z walkiem omo.

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 522 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2417
"panowie znawcy pokazcie mi GIT ome, to uwierze"

a tego to nie zauważyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1624
takie tematy, bez wsparcia dowodowego jakim sa badania powinno sie od razu kasować, bo to wnioski wyssane z palca!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powinno sie kasowac powinno
Moze wogole nie powinno sie nic zlego pisac o underach podrobach i tym calym zasyfionym fajansem rynku

Ale ja bede pisal bo lubie popsuc krwi malym handlarzykom.Kto tak walczy o to zaciekle ze nie ma walow tej omki - haddlarzyki,mali ciecie co dali sobie nieswiadomie nawciskac tego badziewia i nie wiedza teraz co z tym zrobic, w swoja dupe bij jeden z drugim
Teoria ze to lobby underowe probuje zrobic nagonke na omo to propaganda informuje kto nie wie under to nie zadni panowie chemicy co przyjezdzaja do pracy robia i odjezdzaja to grupka kolegow co robia i nie rzadko sami handluja i kazdy ma w swojej ofercie omke nikomu to nie jest na reke kto siedzi w tym biznesie robic brud dla tej nieszczesnej omki zauwarzcie ile uderow jest mixa prawie wcale ale jak ktos kupuje dece to potrzebuje miksa i ta sama grupa ma ofercie miksa czyli omke.Mam wy,***ane na wszystkie undery i handlarzow to sobie pisze co wiem a wiem duzo.
A dla czego pisze bo ciecie niech sie troche napracuja na swoj zarobek a nie mysla ze tak bedzie latwo.Kiedys zlodziej byl od zarabiania a ciec od tego zeby jechac mu na grzbiecie a teraz w dobie internetu stasiek z frankiem co wczesniej oprocz raczek od pluga i dupy konia nie widzieli chca kasiore trzepac nie tak szybko troche sie napracujecie mafiozi na stara siudemke albo stara x piatke
I jestem nie do wyrzucenia stad sam tu przyszedlem i sam kiedy zechce wyjde a jest mi obojetne z jakiego niku w przypadku zablokowania bede pisal i z jakiego ip adresu tresc bedzie taka jaka ja chce dopoki mi sie nie znudzi a ze jestem upierdliwy to mysle ze liczyc na to ze nie dlugo nie ma co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
pi.er.do.le.nie na scenie - bez dowodow to tak mozna rozmawiac w piaskownicy... gadka typu - mialem walek clomidu bo sie nie odblokowalem po nim i wszystko polecialo lubie takie tematy i znawcow z parapetu

mozna dyskutowac owszem ale jakies zaplecze trzeba miec - na forum jest moze 2,3 co krzyczy ze sa walki omki jakos do mnie to nie przemawia - u mnie na silowni nikt nigdy nie narzekal na omo.

Zmieniony przez - pakman191 w dniu 2010-03-28 18:45:38

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tussipect

Następny temat

czy wziaść Deke z winckiem na zaleczeni stawów i nie zepsucie watroby

WHEY premium