SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oma podróbki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z omka mam do czynienia od 18 roku zycia pierwsze byly z apteki reszta dilera i to z roznych czesci Pl . nigdy wala nie dostalem . ostatni kontakt z oma byl rok temu zaraz na poczatku nowej partii i tez ladnie skopala mi dupe ! od tego czasu nic .w tym czasie przelecialo przez moje rece ponad 2 kartony i kazdemu puchla morda heh ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7706
No widzisz,mi sie to raz zdarzylo i nie zycze tego nikomu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5448
teraz raczej omki juz nie podrabiaja(nie oplaca sie)

Powrót po latach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4747
najlepiej kupic w aptece ja tak robie i jestem zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
walki omki a to ciekawe

moj kumpel teraz leci omo 500mg week i ladnie go robi zadnych walkow omo nie ma no chyba ze w sklepie proszek omo

jak to ktos tam napisal - leszcze zawsze dostaje walka

Zmieniony przez - pakman191 w dniu 2010-03-28 10:16:18

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
dobra, ucinam dyskusie - ISTNIEJA WALKI OMO! oczywiscie jedne mniejsze, drugie wieksze, ale istnieja.

ponizej wklejam foto:


















napis tloczony, wykonanie bardzo porzadne, naprawde jak dobrze zastosujesz - to petarda. polecam, kazdy powazny swiniak powinien miec w arsenale.


a powaznie, to nie spotkalem sie z niedzialajacym omo, a bije je juz dlugo i sporo ampulek przeszlo przez moje cialo


Zmieniony przez - chudzina w dniu 2010-03-28 10:30:25

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7706
N.W.S. nawet coca cole podrabiaja wiec nie gadaj ze sie nie oplaca,zamkneli niedawno rozlewnie i trabili ze nawet do hipermarketow trafila wiec teksty w stylu "nie oplaca sie" nie maja sensu.Na ilosci sie zarabia a nie na jednej paczce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A moj kur.a kumpel bije suste i puchnie jak balon do tego je byle co na miescie to przestancie pierdo..lic ze sa walki susty.
a ja bralem antka turka i puchlem jak balon to przestancie pier,,olic ze sa walki turka


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
no oczywiscie u mnie ostatnio w aptece walek aspiryny dostalem i co nie oplaca sie ?

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Po Omce mi stała fajka jak po żadnym innym teściu. Ja dobrze Omkę wspominam i pewnie do niej wrócę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tussipect

Następny temat

czy wziaść Deke z winckiem na zaleczeni stawów i nie zepsucie watroby

WHEY premium