SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oma podróbki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ale jak to sie omy nie podrabia? jak to nie ma dowodów?

przeciez jak zlapali chlopakow z chyba dwiema torbami gotowych pudelek wydrukowanych bodajze na ukrainie to po co oni to wiezli?? zeby gonic fake czy sobie z tych pudeleczek pokoje wystrajac?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 522 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2417
Mocny ja tym kretynom i pimperom pisałem to chyba z 50 razy


I to nie jedna taka sytuacja była że łapali chłopaków z transportami wałowanej omy albo ze sprzętem (pudełka, ampy) do klepania tego gówna


Ale oni i tak zaraz wyskoczą z super śmiesznym tekstem typu: pierś z kurczaka też wałują

Ale chvj stado baranów i tak powtórzy jeden za drugim i sobie wlepią po sogu

Zmieniony przez - skvrwiel w dniu 2010-03-28 22:50:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9941
A jak ktoś miał omkę z apteki i też lipa...Wcale nie twierdzę że dostałem wałka ale coś się popierdzieliło w organizmie i broni sie przed tak wysoką dawką testa. Może za dużo i zbyt często brałem? Roczna przerwa nie zmieniła tej sytuacji.A teraz pytanie do tych co brali 1g omki tygodniowo i nic czy po tych doświadczeniach z omo próbowaliscie jakiegoś innego mocnego testa i czy były oczekiwane przyrosty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
tak po 2g omy ktora nic nie dzialala, 500mg week innego testa dawalo bdb przyrosty. jak rowniez 1-2g innego testa mega sie puchlo. jak rok przerwy miales to jest nie mozliwoscia zeby 500-1000mg week nie "rozyebalo".

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zróbcie/zrób badania też mało dadzą

bo ja w odpowiedzi od kumpla usłyszałem "wiesz nawet jak tam będzie zamiast 250mg tylko 50mg na 1ml to wynik będzie podwyższony"



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9941
I tu jest problem bo pózniej dla odmiany przybiłem 600mg prolo i też nic dlatego zadałem to pytanie. Już kiedyś pisałem o tym problemie to poradzili mi żeby podbić kalorie bo taka dawka testa musi ruszyć a jednak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
dlatego jelfy nie lubie

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9941
Zobaczymy co będzie bo mam przygotowany na maj cidoteston 750mg na tydz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Skvrwiel ty to jestes najwiekszy baran tego forum, wiec sie uspokoj bo zrobiles juz z monitora niagare tak go oplules.
Pokaz mi chlopcze choc jeden konstruktywny post, ktory napisales na tym forum, gdzie pokazales jakakolwiek wiedza w jakimkolwiek temacie.
Drogie dziecko neostrady, jak to Chudy napisal, lubisz po prostu powtarzac bzdury.
Odejdz juz od tego komputera i get a life, bo rzygac mi sie chce jak mam znowu czytac twoje bluzgi, albo idz popluj w chodnik pod blokiem z kolegami w dresie, bo mysle ze wlasnie to twoje towarzystwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29963
Dyskusja na 7 stron z której i tak znowu g*wno wynika bez dowodów.
Więc może wreszcie któryś z Panów upierających sie twardo, że są wały omy wkleić dokładne zjęcia tego wałka? (nawet jeśli wygląda on jak real).

Jestem tym, kim jestem. Dzięki "nim" jestem człowiekiem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tussipect

Następny temat

czy wziaść Deke z winckiem na zaleczeni stawów i nie zepsucie watroby

WHEY premium