SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimpiada Judo

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 285
Wita wie ktoś gdzie można oglądać judo ?. Wie że tvp transmituje lecz z tego co widziałem są to tylko pojedyńcze walki polaków. A gdzie obejrzeć można wszystkie kategorie wagowe, by zobaczyć również takich zawodników jak teddy rinner i Ilias Iliadis ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7822
Przyłączam się do pytania, do tego chciałbym wiedzieć gdzie można obejrzeć zapaśników?

Jeżeli pomogłem to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No właśnie. Szczególnie mi zależy żeby nie przegapić walk Damiana Janikowskiego.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
sam jestem ciekaw. Najwiecej co znalazlem to tu http://www.london2012.com/schedule-and-results/  - potem dyscypline trzeba wybrac i wtedy jest data wraz z godzinami. Ale jak TVP i co bedzie transmitowac to nie wiem

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Przez kolejne 3 lata eurosport transmitował walki - finałowe i o brąz dla wszystkich kategorii wagowych i niektóre z walk eliminacyjnych (raptem 2x1 godzina dziennie), trzeba było korzystać z transmisji internetowych.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
ja też się dołączam do pytania gdzie i kiedy będzie można obejrzeć judo (28 lipiec do 3 sierpnia bodajże) i zapasy w tv?
oraz gdzie przez internet?
szukam po programach tv, ale nic z nich nie wynika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 278
Witam,

Jeśli chodzi o transmisje telewizyjne to nie posiadam żadnych informacji. O ile mnie pamięć nie myli to 4 lata temu były pokazywane jedynie walki reprezentantów Polski. Nie wiem jak będzie w tym roku.

Natomiast co do transmisji internetowych to wszystkie duże turnieje judo od dłuższego czasu można oglądać na stronie:

www.ippon.tv

Byłbym BARDZO zdziwiony gdyby nie transmitowali igrzysk (chyba że wchodzą w grę jakieś prawa autorskie do transmisji, nie wiem nic na ten temat). Strona ma banalny w obsłudze interfejs i pozwala przełączać maty co gwarantuje że interesująca na walka nam nie umknie. Dodatkowo jedna mata ma cały czas komentarz na żywo (po angielsku). Pod playerem znajdują się listy starć dla każdej z mat, które wybiegają mniej więcej na 3 walki "do przodu"

Jako uzupełnienie mogę powiedzieć że wszystkie "drabinki", wyniki i ogólnie wszelakie statystyki są umieszczane na stronie:

www.ippon.org

Dzisiaj odbyło się oficjalne losowanie i podział zawodników w ich kategoriach wagowych i na tej stronie już to wszystko możecie przeczytać. Na zachętę powiem że Janusz Wojnarowicz wylosował niestety na pierwszego przeciwnika Teddiego Rinera. Przynajmniej wiemy że już od pierwszej walki w najcięższej kategorii będą nam towarzyszyć emocje ;)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich miłośników judo, a także innych sportów walki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Generalnie to losowanie wybitnie nieszczęśliwe. Jedyne pocieszenie, że jeżeli Wojnarowiczowi uda się jakimś cudem wywalić Rinera to potem już będzie tylko z górki ...

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Temat chyba powinien brzmieć Igrzyska Olimpijskie a nie Olimpiada ale może się czepiam za bardzo..
http://pl.wikipedia.org/wiki/Olimpiada_(czas)

Żeby nie było że się jak zwykle czepiam, to powiem tyle że dzień przed startem, albo kilka godzin przed walką powinny być uruchomione transmisje internetowe, i niestety trzeba będzie szukać na google.pl, chyba że któryś serwis poinformuje dzień wcześniej że będzie transmisja u nich na stronie.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Patrol, dzięki za szczegółowe info

Na ippontv faktycznie mozna sobie bardzo dobrze pooglądać, chociaż czasem zdarzają się zacięcia w transmisji, choć generalnie nie ma co narzekać.
Przez tydzień nie będzie mnie dla świata, bedę tylko judo oglądać

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 278
Transmisje internetowe będą też dostępne na:

http://londyn2012.tvp.pl/

Jest już dostępny plan transmisji. Ogólnie z tego co widzę to w judo i zapasach wygląda to tak:

Judo:
dni: 28 lipca - 3 sierpnia
godziny: 10:30 - 13:30, oraz 15:00 - 17:20

Zapasy
dni: 5 sierpnia - 12 sierpnia
godziny: 14:00 - 16:45, oraz 18:45 - 21:15

W zapasach jest różnie - jednego dnia jest więcej z klasycznych, innego z wolnych, a czasem przez cały dzień może być tylko jeden styl. Oprócz tego często lecą dwie transmisje naraz, z różnych mat, więc zainteresowani niech sprawdzą dokładnie.

Transmisji dla zwykłej telewizji jeszcze nie ma podanej. Myślę że będzie to uzależnione m.in. od tego jak Polakom pójdzie w zawodach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co robic

Następny temat

Boks, jak się przygotować?

WHEY premium