SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp gainer MCT czy Mass XXL??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
Olimp to chyba lepszy patent nish trec (nie obrażając fanów Trec'a). Mnie do Trec'a zraził kumpel, który nakupował supli tej firmy bo niby miała być świetna a okazało sie że szajs. Ale ja i tak używam Prolaba Vitalmax czy California Fitness. A co do Olimpa to kumpel używa i jest zadowolony z każdego produktu który kupi.

(wyżej wymienione sugestie i poglądy są tylko moimi własnymi spostrzeżeniami na temat danej firmy i nie mogą być traktowane jako odnośnik w celu oceny danej firmy)

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ale czemu szajs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
Shoho prosze Cie przekonaj mnie do tej firmy bo nie moge jakos!!! Mam takie spostrzeżenia, że nie jest firma na miare oczekiwań a za te pieniążki można mieć lepsze jak choćby wspomniany Vitalmax.

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Haldo , ja do treca nic nie mam i jakoś za bardzo za nim nie jestem zapytałem czemu te produkty to szajs i nadal chcem sie zapytać czemu to szajs, fakt mają troche nie bzdetnych produktów ale kazda firma takowe ma.

i nie shogo a Szoho

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-12-11 15:45:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
hmmm.. Ja napisałem Shoho nie Shogo, Ty za to napisałeś Holdo , a ma być Haldo. Dlaczego szajs? Może i przesadziłem (sorky) ale skoro jak jush wspomniałem, kolega uzywał kilku produktów tej firmy i stwierdził, że to gów... warte to będę konsekwentny i tak jak wielu tu Forumowiczów którzy wypowiadają sie na temat różnych firm i mam do tych wypowiedzi pełne zaufanie, (a co niektórzy "rozprawili sie" np . z firmą Megabol), tak posłucham kolegi i nie będę polecał firmy Trec Nutrition.

(wyżej wymienione sugestie i poglądy są tylko moimi własnymi spostrzeżeniami na temat danej firmy i nie mogą być traktowane jako odnośnik w celu oceny danej firmy)

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
haldo , szkoda bo zadnych konkretów nie podałeś
ale niech będzie

ja treca lubie tak samo jak Olimpa czy inne mają dobre i złe produkty jak kazdy trzeba wiedzieć co mozna kupić a co olać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
Shoho gdyby twój kumpel stosował kilka supli danej firmy i by Ci ich nie polecał to przyznaj z ręką na sercu czy byś kupił suple tej firmy a czy chociażby poleciłbyś je innym osobom. Może i kolega trafił na te złe produkty, ale jeśli firma chce być na rynq postrzegana jako dobry patent musi mieć wszystkie produkty bez zarzutów!

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
aha Berry ! Kup sobie Gainer 2 firmy Vitalmax za tohttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/3.gif[/img] bardzo chwalony produkt na SFD bardzo chwalony produkt na SFD bardzo chwalony produkt na SFD[img]../../buziaki/31.gif" alt="" />

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
nie ma takiej firmy która ma wszystkie produkty bez zarzutów
ja stosuje wszystko na sobie dopiero potem ew odradzam/doradzam

i nie shoho a Szoho~~~
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
tez ci radze vitalmaxa, tani, dobry, smaczny gainer jesli nie masz klopotow z tluszczem to mozesz se 1 kupic zawsze zaoszczedzisz te pare zl

Zmieniony przez - teha0 w dniu 2004-12-11 16:12:48

bad boy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i Mass XXL

Następny temat

Odzywki na mase - co proponujecie ?

WHEY premium