SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp Creatine Power

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
Witam czy ktoś stosował nową kreatynę Olimp Creatine Power? Jak tak to jakie efekty w porównaniu z mono czy jabłczanem?

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
Lepiej mi po jabłczanie szło, sam nie wiem czemu... - to ja ci powiem dlaczego
bo sobie wkrecasz
jaka kreatyne bierzesz na prawde nie ma wielkiego znaczenia, kazda podnosi poziom kreatyny w miesniach do takiego jakiego zdolaja pomiescic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
chodzi Ci o magna power- czyli magnezowy chelat kreatyny?

jeżeli tak to musze powiedzieć, że jest dobra- zawiera jak juz napisalem magnez więc jest to dodatkową jakby oszczędnością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Magna Power wydaje się dobra, musze ja ztestować po powrocie do Polski z jakimś pompere
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Witaj, magna jest dobra bo posiada nie tyle co magnez ale jego chelat czyli lepszą forme magnezu dzięki któremu kreatyna ma silniejsze działanie bo czasami kreta nie działa zbyt dobrze z powodu braku magnezu w organiżmie. pozdro

Zmieniony przez - Ballantine w dniu 2008-07-20 20:59:33

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Usunięty przez PePoNeNt za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyjdź ballantine
...
Napisał(a)
Usunięty przez PePoNeNt za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Usunięty przez PePoNeNt za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8193
Dzięki za odpowiedzi, przetestuje na następnym cyklu :) Teraz biorę kre-alkalyn i szczerze to nie polecam. Dużo lepsze efekty po jabłczane miałem.

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
e_cartman ja jestem zadowolony z ka chociaz to kwestia indywidualna ( normalne porcje brales czy takie jak na etykiecie ? )
pozdro

Zmieniony przez - Yakumo w dniu 2008-07-27 15:25:02

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WIELKI TEST BOOSTEROW TESTOSTERONU (z badaniami)

Następny temat

masa i siła

forma lato