SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olej lniany/rokitkowy VENTROL - opinie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
Proszę o opinię na temat oleju Ventrol oto link: http://www.doz.pl/apteka/p19861-Ventrol_plyn_500_ml

Miał ktoś z nim do czynienia? Nie sądzę aby był trzymany w lodówce i nie wiem też jak jest z datą do spożycia (z tego co pamiętam jest to jedną ze spraw kluczowych)?
Wysoka cena mnie nie odstrasza, tym bardziej że to jest jedyny tłuszcz który mogę spożywać w diecie.
Warto czy lepiej sobie darować?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
Skalar.
Nie wiem w czym tkwi Twój problemy, ale zrób jak powiedziałem. Lekarze nie zawsze mają rację.

To tak dla poszerzenia Twojej wiedzy eksperckiej: "Preparat polecany jest jako uzupełnienie diety dla osób z zaburzeniami pracy żołądka, dwunastnicy i jelit."
Powinienem spożywać len, ale jak pisałem wcześniej nie mogę się zmusić
Ważne tylko, żeby miał swoje właściwości.
Dzięki za poradę, sog poleciał

Zmieniony przez - krzemiroslaw w dniu 2012-08-13 21:12:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma sensu suplementacja kwasami n-6, gdy jest ich dużo w diecie. Tyle jeśli chodzi o skład.

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2012-08-12 11:21:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
@Skalar, jeszcze nie doczytałem na temat tłuszczy do końca, ale dużo opinii słyszałem, że jest bardzo dobry. Niestety tylko ten olej wchodzi w grę, bo mam problemy ze zdrowiem :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie problemy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie ważne jakie, ważne, że na bank uleczy go z nich MonaVie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
to są te jagodowe 500 ml cuda za 100 zł ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
Koniu151
nie ważne jakie, ważne, że na bank uleczy go z nich MonaVie.


Koniu, mógłbyś raz z******* j*** i się nie mądrzyć?
Masz kłopot z czytaniem?
Poczytaj ulotkę, wtedy pogadamy w tym temacie... to że jesteś tutaj ekspertem, nie oznacza, że jesteś lekarzem (i raczej nigdy nim nie zostaniesz z wiadomych dla mnie względów)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie z Tobą rozmawiam kolego.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
Skalar.
Jakie problemy?


Słuchaj, nie ma sensu żebym tutaj prowadził jakieś wyznania. Skoro mówię, że jest to jeden z nielicznych tłuszczy, który mogę przyjmować i jednocześnie wspomagać leczenie to tak jest - nie polegam na własnej wiedzy, a ludzi o wiele mądrzejszych (bynajmniej nie tych co Koniu ogląda - MonaVie) Btw skąd on to wytrzasnął
Nigdzie nie twierdziłem, że mnie olej lniany cudownie uleczy, ale na pewno będzie działał wspomagająco. Niestety siemienia lnianego nie jestem w stanie wypić, bo mam odruchy wymiotne i nic z tym nie poradzę.
Pytanie zasadnicze: czy jest sens? Czy nie straci swoich właściwości? Butelka jest ciemna... no ale w lodówce chyba tego nie trzymają...

Zmieniony przez - krzemiroslaw w dniu 2012-08-12 21:18:00

Zmieniony przez - krzemiroslaw w dniu 2012-08-12 21:18:43
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
od Skalara, to znany na cały świat handlarz tym zacnym towarem.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-08-12 22:29:40

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro według Ciebie to jedyny dobry tłuszcz dla Ciebie to pij go.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA NA MASE DO OCENY 73 KG.

Następny temat

Praca przy zbiorach w Niemczech a odżywianie.

WHEY premium