SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olej lniany/rokitkowy VENTROL - opinie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
Skalar.
Skoro według Ciebie to jedyny dobry tłuszcz dla Ciebie to pij go.

No generalnie przez lekarza, ale nieważne.
Pytanie było inne: Miał ktoś z nim do czynienia? Nie sądzę aby był trzymany w lodówce i nie wiem też jak jest z datą do spożycia (z tego co pamiętam jest to jedną ze spraw kluczowych)?

Warto czy nie jeżeli np. nie jest trzymany w lodówce? Nie straci swoich właściwości? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tłuszcze nienasycone lepiej trzymać w lodówce, tym bardziej jeśli opakowanie jest otwierane wielokrotnie (butelka).
Jeśli jest to "jedyny" tłuszcz zalecany przez lekarza, to lepiej sprawdź sam różne rodzaje tłuszczy jak na Ciebie działają i wybierz najbardziej odpowiedni. Zacznij sprawdzać od tych, które nie zawierają kwasów n-6.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
Ok, dzięki ;) Wiesz chodzi głównie o to, że jest to tłuszcz lniany i z zamiennikami ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem w czym tkwi Twój problemy, ale zrób jak powiedziałem. Lekarze nie zawsze mają rację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
Skalar.
Nie wiem w czym tkwi Twój problemy, ale zrób jak powiedziałem. Lekarze nie zawsze mają rację.

To tak dla poszerzenia Twojej wiedzy eksperckiej: "Preparat polecany jest jako uzupełnienie diety dla osób z zaburzeniami pracy żołądka, dwunastnicy i jelit."
Powinienem spożywać len, ale jak pisałem wcześniej nie mogę się zmusić
Ważne tylko, żeby miał swoje właściwości.
Dzięki za poradę, sog poleciał

Zmieniony przez - krzemiroslaw w dniu 2012-08-13 21:12:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA NA MASE DO OCENY 73 KG.

Następny temat

Praca przy zbiorach w Niemczech a odżywianie.

WHEY premium