SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okniński obraża Koksa i chce z nim walczyć! [ wywiad ]

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko czy Koksu będzie chciał z nim walczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Przecież to jest prawdziwa siła , a dobra siła techniki się nie boi , jestem ZA niech Koksu podejmie rękawice dobry freak a ja jestem widzem i pooglądałbym sobie takie starcie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie czy bedzie chcial walczyc ale za ile zawalczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
dokładnie choć tu jeszcze jest element ryzyka , ja tak trochę z ironią piszę ale to są konsekwencje , Michał ( czym mnie bardzo zdziwił ) pytał co ludzie na to by zawalczył z Najmanem ( dla wyzwania ) he he he niech zawalczy z Oknińskim ( to już można uznac za wyzwanie oo Najman szedł na egzekucje nie raz ( to prawda ) dla pieniędzy ciekawy jestem czy Koksu jest wstanie zajść tak wysoko ( mam nadzieje że nie ) bo taka walka może skończyć jego karierę sportową na bardzo długo tym bardziej jeśli kogoś bronią jest BJJ i ma ochotę komuś zrobić krzywdę . TO NIE BYŁBY SPORT ale to moje luzne myśli nic więcej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Walka Michała z Oknińskim nie przyniosła by takich dochodów . Z resztą uważam że walki z najmanem także jużnie przyniosą takich korzysci majątkowych jak wczesniej .

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 458
Robert startuje w swojej dyscyplinie z najlepszymi i wygrywa czołowe miejsca. Coraz wyżej stawia sobie poprzeczkę.

Co robi Pan Okniński? Ośmiesza się! Niech rzuci wyzwanie najlepszym w swojej dyscyplinie a nie liczy na łatwy zarobek.
Problem w tym, że w jego dziedzinie najlepsi pewnie nawet nie słyszeli o Mr Okniński :)

To tak jakby Robert śmiał się z jakiegos sezonowca z siłowni i cwaniakował, że ten 200kg na klate nie weźmie....


Zmieniony przez - kamsmag w dniu 2012-05-10 16:12:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak mysle, ze jak trener chce wprowadzic testy antydopingowe to niech tez wprowadza testy na intel i na psyche, wtedy napewno by nie powalczyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
odpowiadaja trenerowi filmikiem

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 207
To jest naprawde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest naprawde nie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z trenerem

Następny temat

Suple Roberta a FDA

WHEY premium