SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okniński obraża Koksa i chce z nim walczyć! [ wywiad ]

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310
Siemka. Widzę że niezła burza się tutaj rozpętała więc dołączę też swoje zdanie ;) Więc na moje oko to mam gdzieś kto zaczął się wyzywać, ile zawodnicy zarobili na tej walce czy to kto lepiej opanował retorykę. W ogóle o tym Koksie to się dowiedziałem że taki ktoś istnieje z reklamy w internecie jakieś 2 dni przed walką (serio !). Obaj z MMA mają niewiele wspólnego jedyne co ich łączy to chęć czerpania korzyści materialnych. Ale uprzedzam wszystkich tych którzy zaglądają im do portfeli że zanim tu trafili to ciężko pracowali na swoje nazwisko (niekoniecznie w MMA), szkoda tylko że później w tak krótkim czasie dla pieniędzy splamili swój wizerunek. Jestem daleki od osądzania jednego, drugiego czy kogokolwiek bo to nie moja rola, nikt z nas tak naprawdę nie wie co się działo, jakimi ludźmi są Ci Panowie. To o czym jesteśmy informowani przez media, reporterów czy samych zawodników to zaledwie 1% tego co tam się dzieje i dość często informacje które dostajemy są dopasowywane na potrzeby różnych osób, mediów. Ja im nie płacę, nie moje pieniądze, nie ja organizuje galę więc dokładnie mi to zwisa. Fakt że te pieniądze można by wykorzystać dużo lepiej ale na to nic nie poradzę.

Zmieniony przez - Mamed w dniu 2012-05-13 22:55:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tomkilldzik - jestes jakims moim cichym adoratorem zauwazylem? wtf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45240





Haha ciekawe kto pierwszy by sie przewrócił ;d

Bo bycie Slonzokiem to nie prawo a przywilej. To naszo wielko siła!

http://www.youtube.com/watch?v=oZLb7lh4_ws

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
borocek
Haha ciekawe kto pierwszy by sie przewrócił ;d


Obaj w jednym momencie z taka tylko roznica, ze sapp by sie trzymal za kolano a najman za piszczel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale kto by wygral? wiadomo ze gejzydman wygralby po walce nawet jak by przegtal, ale sapp? moze by sie rozplakal i wygral placzem, zlitowali by sie? nie wiem sam juz na kogo stawiac:) moze gejzydman bedzie mowil ze murzyni z afryki podczas II WW budowali piece do palenia polakow? ale bylby show
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Remis by był

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok czyli gejzydman wygral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
dwie najwieksze pisssssdy wyszyly by do walki ,wygrany by byl tylko jeden- organizator:D w sumie mogli by zrobic grupowa napazanke najman i sapp vs bracia mroczkowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj spokoj jeszcze bob zacznie plakac a ten drugi zlamie noge
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z trenerem

Następny temat

Suple Roberta a FDA

WHEY premium