SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okniński obraża Koksa i chce z nim walczyć! [ wywiad ]

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mowisz ze na wiekszosc spr w zyciu nie masz wplywu - michal mowi ze Ty sam kreujesz swoja teraz i przyszl :D i mozna wszystko:D sorry musialem to napisac, nie nabijam sie z michala, tak tylko lubie taka slodka naiwnosc i ta filozofie, bo tez taka faze przechodzilem, fake empire
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ja też kiedyś widziałem różnice w tych co siedzą codziennie od rana w barze i piją JACKA od tych co codziennie rano w bramie piją denaturat lub inne wynalazki a dziś widzę że różnicy żadnej nie ma w ludziach tylko w miejscach , ja powiem inaczej za każdym razem kiedy upadam to jest właśnie czas kiedy myślę że JA MOGĘ bo JA POTRAFIĘ , jedynie reżyserem jestem ale własnego umysłu i nie raz widzę że bardzo kiepskim bo z nieprzyjemnymi myślami nie potrafię sobie poradzić do tego je K.V.R.V.A karmie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomasz - witaj w moim swiecie padasz gdy mowisz ze potrafisz badz mozesz, a potem ludzie mowia ze to przez Twoje negatywne podjescie do spraw haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Eeee no mi się widzi że masz wpływ na więcej niż Ci się wydaje ;p Sam jesteś kowalem swojego losu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Masone ciekawe sformułowanie ty mówisz o wpływie na swoje zachowanie , lub postępowanie a my o całkiem czym innym , sformułowałeś zdanie "Eeee no mi się widzi że masz wpływ na więcej niż Ci się wydaje" skąd to wiesz że " JA" mam na coś wpływ lub nie mam skoro nie znamy się nawet , a co do KOWALA to ma on tylko wpływ na to co obecnie w danym momencie wykonuje stąd taki tekst , odpowiedz na pytanie czy jeśli bardzo ciężko trenujesz jedziesz na zawody to masz wpływ na to czy wygrasz /przegrasz czy tylko na to że dasz z siebie wszystko / rozumiesz ?

a tak dla przykładu przed ostatnim zawodami którymi się przygotowywałem ciężko , wszystko ustawilem zorganizowałem flotę , wyłapałem kontuzję stawy łokciowego i mogłem jedynie popatrzeć , miałem wpływ na to że sparing partner byl akurat na cyklu i na siłe mnie dzwigniował ?

Kult

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2012-05-11 12:48:05

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2012-05-11 12:52:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomasz1405
...czy jeśli bardzo ciężko trenujesz jedziesz na zawody to masz wpływ na to czy wygrasz /przegrasz...
Ja postawię inne pytanie.
Czy jeśli się o...łeś i nie trenowałeś ciężko i przegrałeś, czy to Twoje działanie/brak działania miało wpływ na to, że przegrałeś?

Zmieniony przez - MMA w dniu 2012-05-11 12:54:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
MMA napisz to z kropkami bo nie rozumiem , dobrze rozumiem piąłeś czy piłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 736
Każdy ma na siebie wpływ ;p nie muszę Cię znać żeby to stwierdzić ;) No bezpośrednio wpływu nie mam bo zawsze może być na zawodach ktoś lepszy ale pośrednio jeśli za***lałem na treningach, jest forma i czuje że jest siła to poniekąd szanse na zwycięstwo wzrasta ;p Dobra kończę filozofia nie jest moją mocną stroną nie nadaje na tych falach co wy ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
MMA teraz rozumiem . Tak twoje postępowanie miało w tej chwili także znaczenie w przebiegu / wyniku jednak nie końcowe , bo każdy wie że przygotowanie fizyczne jest tylko jednym z elementów bo jednak mogłeś dobrze po prostu trafić i wszystko inne nie ma znaczenia czy trenowałeś / czy nie itd..

podchwytliwe pytanie zadałeś łobuzie

Jak już napisałem uważam że możemy wszystko zrobić w życiu by mieć lepiej ale czy będziemy mieli / wygramy itd.. nie jest w naszej mocy .

podkreśliłem także że na wiele spraw nie mam wpływu a nie na wszystkie .

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2012-05-11 13:00:06

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2012-05-11 13:01:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mówisz - masz

Przed zawodami nie trenowałeś ciężko. Przegrałeś.
Dlaczego przegrałeś?
Czy brak ciężkiego treningu przyczynił się do Twojej przegranej?
Czy gdybyś ciężko trenował zwiększył byś prawdopodobieństwo wygranej? Czy to nie miałoby wpływu na wynik walki?
Czy miałeś wpływ na stopień przygotowania do walki? I prawdopodobieństwo wygranej?

Byłeś szybszy.
Jednak nie kasuję.

Zmieniony przez - MMA w dniu 2012-05-11 13:04:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z trenerem

Następny temat

Suple Roberta a FDA

WHEY premium