SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogry Ogrzyce i Ogratka a jak! %-) - vol. 8

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160419

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Siema Ogry. Neta nie miałem, juz jest i będzie ok
Dopiero z uczelni wróciłem. Co tam u Was?

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
boguc ja sprzatam pokoj xD

mozesz pomoc

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
siodema ja do niedzieli sam w domu to dopiero będę miał syf już zaczyna sie robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Siodema, gdybyś zobaczył mój pokój to niechciałbys go sprzątać. Troche sie nazbierało

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
wszyscy mamy tan sam problem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
chodźcie konkurs zrobimy każdy da fotkę swojego pokoju i zobaczymy kto ma największy bałagan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Zaloze sie, ze gdyby ktos z was wszedl do mnie - nogą by się w prgu przezegnał. Ja mam klęske ekologiczną i kazda szanujaca sie stacja epidemiologiczna zarzadzilaby natychmiastową ewakuacje...


EDIT - ja sie wstydzę.


****a - snieg pada!

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-03-19 14:24:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
chcialem wam zrobic fotke ale aparat cos nie daje rady

co wy na to ze u mnie na biurku staly kubeczki po jogurtach z przed okolo tygodnia

pod lozkiem skorki od chleba na talerzyku, w kacie za biurkiem w torbie mokre ciuchy od soboty po myjni

pelno pustych butelek po wodzie karton po soku, paczek od chipsow to juz nie zlicze

aha i najbardziej yebiaca sprawa czyli 2 puszki po tunczyku stojace kolo monitora jedna z piatku druga z poniedzialku...

gdyby nie to ze dziewczyna do mnie przychodzi to do swiat bym pewnie nie sprzatal...

a bo na chvj?


faftaq napisz w jakiej dzielnicy Pzn mieszkasz bo nie dlugo sie wybieram a wiesz... mlody jestem chce jeszcze zyc

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie

Następny temat

Odżywki a zdrowie

WHEY premium