SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogromny problem z oczami.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.Wiec jest duży problem z moimi oczami.Budzę się oczy są całe w ropie(czasami nawet mam problemy z ich otworzeniem),są czerwone i mocno pieką.Trochę pomrugam oczami i krwinki i szczypanie nikną.Ale nie zawsze.Praktycznie po 2 godzinach to samo.Najgorsze jest to że jak chce się skupić w jeden punkt np komuś popatrzeć w oczy przez długi czas to nie mogę bo obraz od razu mi rozmazuje,często lecą mi łzy.I są problemy z ostrością wzroku raz widzę dobrze a raz tak obraz mi się rozmazuje że szok.Musze zamknąć oczy i palcami pomasować powieki wtedy już jest lepiej.Do tego widzę taki dziwne czarne kropki i nitki jest widzę tego dość sporo przed oczami.Co to może być??.Byłem u okulistki i powiedziała że to niby stan zapalny dostałem krople trochę pomagało na kilka godzin a potem to samo.Potem dostałem znowu krople i tabletki na alergię tak nic nie dało dalej to samo.Ludzie co ja mam już dalej robić.Pomocy i z góry dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
musisz jechac i zrobic różnego typu badania na oczy inaczej sie nie da, ja kiedyś byłem w matce polce bo podejrzewali jaskre ale okazało sie że wszystko ok, do okulisty jeszczeraz i po skierowanie moi mzdaniem nie ma co sie bawic jak z oczami problem

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzie dokładnie można zrobić takie badania??.A ta jaska to jakaś poważna choroba??.A miałeś takie same objawy jak ja??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Ile to juz masz? Dla mnie to takie mocne zapalenie spojowek. Ja kiedys gralem w pilke na takim piaskowym boisku i mi ropa ciurkiem leciala, po tygodniu przeszlo. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie to już 2,5 roku będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
2,5 roku
i sie meczysz z tym jeszcze?
idzeisz do okulisty u niego robisz badania takie jakie można czyli nie wiele, on sprawdza tym samym twój wzrot i w razie podejrzenia jakiejś wady czy schorezenia powinien ci dac skierowanie do szpitala na okres jakiś tam na badania

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-10-19 22:17:54

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
Jak już w jakimś temacie pisałem, mam podobnie, tylko bez 'czarnych kropek', kazdy lekarz diagnozuje to innaczej, a pozatym nikt nie zdiagnozuje Ci tego przez internet, a jezeli nawet to masz 99% szansy, ze diagnoza jest bledna...
...zapalenie spojówek to nie jest, bo wtedy raczej by nie ropiało w takim stopniu.

Nie umiem Ci doradzic, bo sam się z czymś tego typu męcze już koło 4 lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znaczy się wiesz z tym ropieniem to z leksza przesadziłem trochę.Mam ropę ale po bokach w ilości trochę mniejszej niż siarka na zapałce.Ale czasami to mi się po prostu oczy zakleją ale bardzo rzadko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
No ja sie z 'zaklejonymi' budze codziennie...

Prze***ana sprawa, a po polskich lekarzach od poczatku z tym latam. Tak z praktyki załważyłem, że ci lekarze przepisują coraz mocniejsze pixy - jak maści i krople juz wogóle nie działają - które tak rozwalają bebechy, ze nieporozumienie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
i tak skoro to jest problem ze piszesz temat o tym radze pujśc na kontrolę, zawsze lepiej dostac to skierowanie posiedziec na badanach w specjalistycznym szpitalu i najwyżej rozwiac wątpliwosci

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
Nie zdązyłem już edytować, ja mam to tylko na prawym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia a wzrost

Następny temat

Staw kolanowy -POMOCY!!!!

WHEY premium