SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogromny Bol

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762


zamieszczam fote,obszar na czarno to miejsce w ktorym od pewnego czasu,przewaznie kiedy wstaje,siadam czuje ogromny bol,jest to uczucie jakby ktos z calej sily wbil by mi igle.Nog nie cwicze wiec to nie od tego.Domyslacie sie moze co to moze byc??? mial ktos taki przypadek??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Jeśli ćwiczysz 1,5 misiąca to sądzę, że coś tam sobie naderwałeś / naciągnąłeś przy jakimś ćwiczeniu - nie koniecznie to musiało być przy nogach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
no nie wiem mozliwe wczoraj znowu przed snem jak wstalem do kibla to taki bol jakby cos mnie rozrywalo od srodka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
witaj. od 2 miesięcy nie biegam. dlatego że taż mnie tam boli:)
przez pierwsze 2 tyg. w ogóle mialam problemy z chodzeniem!! kulałam, o trenowaniu nie byłó mowy. teraz chodzę do rehabilitanta, ale jak narazie wszytsko na nic... próbowałam parę razy biegać ale nadal mnie to boli, nawet czasem promieniuje wokół tego miejsca, tworzy się bolący okrąg, co mamy robić??!! niech nam ktoś pomoże!!!!!!1

bardzo lubię sport i zależy mi na tym by pogłębiac sie w nim jeszcze bardziej;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bolący staw skokowy

Następny temat

wyniki rezonansu-co oznaczają?

WHEY premium