SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ograniczone mozliwosci przy treningu na spalanie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
Witam jak w temacie mam ograniczone mozliwosci na silowni. Mam zapalenie rozciegna podeszwowego w obu stopach i nie moge biegac, skakac itp. Musze zrzucic minimum 5kg (tak zalecil ortopeda). Jako ze nie moge przeciazac stop, mam do dyspozycji rower stacjonarny,wioslarz i basen. Nie wiem tylko jak to sobie poukladac. Myslalem zeby chodzic 3 razy w tygodniu i np robic 40 minut na rowerku, potem moze 10 minut na wioslarzu i nastepnie 30 minut basenu. Co o tym myslicie???

(L)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Zapraszam do działu Odchudzanie i odżywianie bo dieta będzie tutaj kluczowa aby zgubić kilogramy. Każda aktywność fizyczna będzie dobra, czy to basen czy rowerek a to jak to poukładasz zależy od ciebie i od możliwości czasowych, 2-3x w tygodniu byłoby optymalnie. Możesz w każdy dzień treningowy co innego lub przeplatać tak jak napisałeś. Jeśli dopiero zaczynasz to nie narzucaj sobie od razu dużej aktywności bo kondycyjnie może być cieżko, np. co tydzień zwiększaj o kilka minut.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2014-08-01 20:13:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o takim planie ćwiczeń? + małe pytanko

Następny temat

Re: Pierwszy Trening

WHEY premium