SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja przy treningu na masę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
Siemka,
sprawa wygląda następująco: na miesiąc wyjeżdżam na wakacje do lasu. Mam tam rower, zabieram także hantle. Niestety oprócz tego jedzie ze mną ~4kg tłuszczyku za dużo. Wydaje mi się, że to nie jest jakaś koszmarna ilość, więc czy wypalił by plan godzina-dwie rowera z towarzystwem vipera, w miarę ogarnięty trening na masę ze sztangielkami oraz oczywiście dieta, tylko że od zapotrzebowania na kalorycznego bym ani nie odejmował tych 300, ani ich nie dodawał?
Wynik miałby być taki, że przy robieniu masy (nie musi być to od razu tona mięcha) miałbym zgubić ~4kg (z taką ilością aerobów to chyba nie problem, ale co ja się znam...)

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Trening na mase z hantlami ? ile masz obc na tych hantlach ?

4kg to rzeczywiście nie duzo przy odpowiedniej ilości aero

rower ok, bieganie 2-3x w tyg i powinno być ok, z diety tnij 300 kcal.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
ilośc kalorii warunkuje to czy będziesz palił tłuszcz czy nabierał masy..
dlatego przy bilansie kalorycznym ustawionym na 0 raczej ciężko będzie Ci zbudować mięso .. i raczej ciężko spalić tłuszcz

łapanie dwóch srok za ogon zawsze jest kiepskim wyjściem

obierz cel łatwy do zrealizowania i go zrealizuj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Korekta planu treningowego

Następny temat

wada wzroku/potrzeba rady

WHEY premium