SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oficjalnie - Fedor wypada z GP, Silva zamiast niego!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
no i Kilbian dorobiłeś sie fanki







































to lepsze niz SOG

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
Kilbian napisal "Co zaś tyczy się stójki to owszem, lepszą ma Silva." niestety nie moge sie z tym zgodzic. w ostatnim czasie mino bardzo poprawil box a jako argument moge podac jego walke z kharitonovem. moze silva jest agresywniejszy ale mimo wszystko zarowno technika jak i warunki fizyczne oraz inteligencja sa po stronie big noga.

Zmieniony przez - andreazz w dniu 2006-05-23 12:57:54

ps http://www.sherdog.com/fightfinder/fightfinder.asp?fighterID=13398 - poznalem wlasnie prawdziwe imie i nazwisko grubaska zulu

Zmieniony przez - andreazz w dniu 2006-05-23 12:59:24

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Minotauro góruje pod każdym względem. i myślę, ze to ejdyna osoba, która może realnie zagrozić Fedorowi.
walczy tak samo na zimno, technicznie, potarfi być wszechstronny i nie daje się ponosić emocjom. zobaczcie, jak się na siebie darli Wand i Arona ostatnio, jakie widowisko zrobili z walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Dawno takich bzdur nie czytałem andreazz. Nie będę z tobą polemizował bo widze że to nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Baby za Twój opis też dałbym CI soga, ale nie mam abonamenta

Co do tego, że Wand nie miał osiągnięć w kickboxingu i muay thai to co z tego? Aleksiej Ignashov podobno nawet nie jest rozpoznawalny w swoim kraju jako tajboxer, mało kto o nim słyszał. W MMA walczy się inaczej niż w formule k-1/mt/kb inaczej się kopie, uderza kolanami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Dlatego też właśnie to napisałem - że nie ma co wspominać o jakichś tytułach z innych sportów walk i powoływać się na ich rzekomą "fikcyjność" czy "autentyczność", bo to się mija z celem (zwłaszcza, że o ile mi wiadomo to nie Rodrigo ma tytuł jakiegoś mistrza w boksie, lecz jego brat - Rogerio ). Sensowniej jest wyciągać wnioski z dotychczasowych walk i na tej podstawie budować jakieś swoje prognozy odnośnie ewentualnych starć.

A za komplement bardzo dziękuję Joanno. Miło mi, że tak uważasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
"Sensowniej jest wyciągać wnioski z dotychczasowych walk i na tej podstawie budować jakieś swoje prognozy odnośnie ewentualnych starć."

kilbian- widze ze zignorowales moj argument o walce z sergejem... czy ta walka naprawde nie jest dla ciebie dobrym wyznacznikiem?

Zmieniony przez - andreazz w dniu 2006-05-23 15:04:18

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Jest dobrym wyznacznikiem. Sam się zastanawiałem pisząc tamtego poprzedniego posta, czy jej nie przytoczyć jako dowód na solidną stójkę Nogueiry.

Ale wciąż uważam, że lepszym stójkowiczem jest Silva - w tym sensie, że bardziej efektywnym, niebezpiecznym. Aby zdać sobie z tego sprawę wystarczy porównać sobie ich style, lub też ilość walk wygranych w stójce przez Silvę i Nogueirę. Dysproporcja jest ogromną i to na korzyść Silvy. A walki takie jak z Sergei'em są natomiast przykładem tego, że chociaż Mino nie ma w zwyczaju tak kończyć walk to jednak cieniasem w tym elemencie nie jest w żadnym razie i umiałby skutecznie zneutralizować główną broń Wanderlei'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
moze wynika to bardziej z tego ze woli parter a nie ze nie umie kogos zdemolowac?

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
w tym przypadku liczy się to, ze sam nie daje się zdemolować. Crocop był chyba w najepszej formie, gdy próbował. o ile pamiętam, tamta walka toczyła się głównie w stójce

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-05-23 16:04:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs z nagrodą pieniężną.

Następny temat

Alexandre 'Pequeno' Nogueira - wywiad [PL!]

WHEY premium