SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odstępstwa od diety - wpływ na sylwetkę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 348
Cześć,
Temat był poruszany wiele razy ale moje pytanie jednak troszkę różni się od tych zadawanych w kontekście spożywania alkoholu raz na jakiś czas. Mianowicie chodzi o to że od miesiąca jestem " na masie " ( + wyjście z deficytu ok 2 tyg ) I generalnie z założenia nie ruszam alkoholu . Jednak w najbliższy piątek jadę z narzeczona na koncert ulubionego artysty ( któryś już rok z rzędu ) I nie za bardzo wyborazam sobie nie wypić piwka w klubie czy przysłowiowej setki. I tak naprawdę to będzie pierwszy raz od wielu miesięcy I ostatni na wiele miesięcy. I pytanie jak podejść do tego w sensie żeby to nie odbiło się na sylwetce ( albo jak najmniej ). Napiszecie pewnie żeby napić się z uniarem ale wiece jak to jest ;) I czy wy macie jakieś tipy na takie sytuacje ? Słyszałem że np w pierwszej części dnia dobrze jest naładować się białkiem itp.

I żebyśmy się zrozumieli - to jest jednoraowa sytuacja , nie pije alkoholu poza sporadycznymi sytuacjami od ok 15 miesięcy I nadal nie zamierzam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699736
Żyj kolego . Bez sensu takie rozkminy . Będziesz tydzień przed zawodami to możesz się tym przejmować .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Dokładnie jak wyżej , napij się normalnie w ilości jakiej chcesz, nie zaprzątaj sobie głowy czymś takim. Pić często nie pijesz , do zawodów się nie szykujesz więc nic nie stoi na przeszkodzie. Nie zepsujesz jednym takim incydentem procesu budowania masy miesniowej ani sylwetki, jezeli chodzi o tipy to napewno jedz duzo do tego picia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Podpisuje się pod tym co wyżej , nie ma co świrować i tak podchodzić do tematu bo szyb wszystkim rzucisz jak bedziesz miał zbyt dużo zakazów i nakazów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nie ma możliwości, żeby jednorazowe odstępstwo od diety wpłynęło na wyniki kształtowania sylwetki. Tak samo, jak jeden trening nie spowoduje tego, że zmienisz swoją sylwetkę. Istotne jest to jak się odżywiasz i trenujesz w dłuższej perspektywie. Ile razy występują tego typu odstępstwa i jak się odżywiasz. Być może tylko Tobie wydaje się, że dobrze. Tutaj sugeruję skupić się na analizie, a nie jednym dniu diety. Jeżeli nie zapanujesz nad sobą, to co najwyżej poczujesz się gorzej przez najbliższe dni.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12067 Napisanych postów 160513 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234674
ogolie kazdy z nas na pewno sie zgodiz z tym, ze alkohol to zlo i nie ma tutaj usprawiedliwiania nawet prozdrowotnego, aby go spozywac. ale... jestesmy tylko ludzmi. Nie jestes zawodnikiem PRO dla ktorego liczy sie kazdy dzien w tym, aby być lepszym od innych. Treningi, dieta, wszystko to powinno byc skrojone pod nasze zycie, a nie odwrotnie :) no chyba, ze ktos zyje z tego, ze wyglada nienagannie i musi trzymac znakomita forme caly rok, to tez nieco inna sytuacja. Ja takie wlasnie naturalne okazje wykorzystuje aby cos zjesc, wypic i sie pobawic. Nie robie na sile cheat meali itd tylko korzysta wtedy gdy jest okazja np. urodziny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106178
Każdy tutaj się podpisze rękami i nogami żebyś nie przesadzał i jak masz okazję to delikatnie nie będzie miało żadnego wpływu.

Jeszcze tak jak napisałem zdarza Ci się to niezwykle rzadko więc tym bardziej się nie przejmuj;)

I myślę że nawet zawodnik pro jak się napije raz na ruski czas to przyniesie mu to wiecej korzyści niż szkód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12067 Napisanych postów 160513 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234674
dokladnie, nie ma co zbytnio fiksowac sie na punkcie diety czy treningow, bo cierpi tez na tym nasze otoczenie. Jezlei nie chcemy wyjsc na osobe aspoleczna, to czasem po prostu tez trzeba gdzies wyjsc z kumplami, czy napic sie alko w towarzystwie kobiety do kolacji :) ja wlasnie mam takie podejscie by takie naturalne momenty wykorzystywać na zluzowanie. Nie planuje kiedy zrobie chetmeal, tylko jak ide do kina to lapie popcorn bez skrupułów i ciesze sie czasem z bliskimi. W tygodniu jak nie ma okazji to zp*****lam ik tyle :)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 348
Dzięki wielkie za wyczerpujące odpowiedzi. Napewno uwzględnieniem to w kolejnych wyjściach czy okazjach żeby trochę zluzować;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106178
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny [90kg]

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej

WHEY premium