SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odnosnie kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
jesli w czasie tych baletow bedziesz w stanie trzymac diete, zadbasz o regeneracje i nie zaniedbasz treningu to bedzie ok, ale watpie zeby tak bylo wiec lepiej sie wstrzymaj.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
ok dzieki Wam za dobre rady itd chcialem sie dowiedziec paru rzeczy i sie ich dowiedzialem. DewoNN ale chyba na sam poczatek lepsze jest monohydrat tak?? Jakbys mogl troche obajsnic bo troche nie wiem ocb. Ale albo sobie odpuszcze alko albo poczekam rok

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
nie ma znaczenia jaka to bedzie forma kreatyny i tak efekt koncowy bedzie taki sam.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9833
krea-alkalyn to jest buforowane mono w sumie:P wiec forma ktora ma to samo dzilanie tylko przy znacznie mniejszych dawkach + nie zalewa (ja uwazam ze przy okazji wogole nie dziala:P) tak jak kolega wyzej - niewazne jaka krete wezmiesz efekt bedzie ten sam. mono jest dobre na poczatek bo jest tanie proste i fajnie zalewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
ok dziekuje Wam bardzo napewno mi te informacje pomoga pozdrawiam i zycze milej nocy

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE

Następny temat

Jakie dobre białko za niską cenę?

WHEY premium