SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje pomocy odnośnie kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 248
Witam.
Dużo czytam na tym forum. Bo odkąd zacząłem ćwiczyć, czyli od roku już :) Zarejestrowałem się dopiero dzisiaj bo potrzebuje konkretnej odpowiedzi.
Mam juz za sobą 1 cykl kreatynowy, ok, pół roku temu. Rezultaty były małe niestety. : ]
Mam 17 lat 184 cm i waze 67 kg. To dosyć mało jak na mój wzrost.
Cel jaki chciałbym osiągnąć to oczywiście przytyć i przybrać na masie mięśniowej :) . Diety nie mam, ponieważ chodzę do szkoły i nie mam czasu na odżywianie takie jakie bym chciał , aczkolwiek jak już jem, to staram się jeść te rzeczy które powinienem jesc :P

Tu moje pytanie. Jaką kreatyne polecacie, co brać do tej kreatyny ? Jedni mówią że białko jest dobre, inni że złe, sam juz nie wiem .
Jakie jest wasze zdanie ? Co będzie w moim przypadku najlepsze do kreatyny ? Oczywiście postaram sie wmiare możliwości z tą dietą bo wiem że to podstawa . :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Po 1 cyklu kreatynowym efekty były takie jak napisałeś, bo nie było diety... jak nie bd trzymał michy to obojętnie co weźmiesz nie bd zadowolony. Musisz ułożyć dietę nie musi być ona idealnie wyliczona ale m/w.

Skoro pół roku przerwy to wystarczy znów Mono/Jabłko... https://www.sfd.pl/KREATYNY__cena/ilość/popularność-t641965.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
ja nie polecam zadnej kreatyny, tylko dopracowac diete.
kazdy z nas chodzi do szkoly/pracuje itp i jakos daje rade.
wiec to nie jest usprawiedliwieniem.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 248
Tak wiem, ułoże sobie diete na pewno, bo z tego co czytałem to wszyscy mówią że bez diety nie ma efektów :]

a co proponujecie żeby brać razem z kreatyną?? :)
myślę nad jakimś białkiem serwatkowym . Co o tym myślicie ? Jeżeli nie , to co do kretki żeby były lepsze efekty ;) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
jesli miales tylko jeden cykl na kreatynie i piszesz ze niezbyt udany to poco ladowac kase na inne suple skoro moze byc powtorka ? Sama kreatyna na drugi raz itak bedzie ok wiec jesli odzywianie ogarniesz to pojdzie do przodu.

Białko to jest skladnik diety , kupujac w proszku uzupelniasz jej braki ktore musial bys znac zeby wiedziec ile potrzebujesz prochu.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Horse Power + Mesomorph

Następny temat

HMB+KREATYNA+MEGA MASS+THERMO SPEED`

WHEY premium