SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie bez treningu siłowego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3696
Witam.
Mam pytanie. Czy jest możliwe skuteczne odchudzanie bez treningu siłowego(na siłowni)? Moja obecna sytuacja nie pozwala na chodzenie na siłownie ze względu na brak czasu a i o siłce w domu mogę zapomnieć gdyż środki finansowe mi na to nie pozwalają. Niestety żaden znajomy nie dysponuje własną siłką więc tez nic nie daje nadziei że się to szybko zmieni. Czy bieganie , rower i tego typu wysiłek fizyczny i do tego dobra dieta da w miarę jakiś efekt ?

Pozdrawiam
adidd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
Tak, tylko zdefiniuj co to znaczy u Ciebie dobra dieta.\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3696
Redukcyjna. Sam jako tako mam w tym obeznanie a i mam starszego znajomego ktróy pakuje juz kilka lat i takie sprawy jak dieta ma opanowane bardzo dobrze więc razem z nim coś wykombinujemy. Chodzi mi tylko o to bez siłki dam rade chudnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3036 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349816
Tak, bez siłowni da radę schudnąć. Jednak proponuję chociaż treningi domowe.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
Jednym z ćwiczeń, które mocno poprawiają metabolizm jest tabata, którą sam stosuję i widzę efekty. Dodatkowo interwały biegowe które też praktykuje i są tego efekty.
Oczywiście szanowny Pan Koniu151 zaraz mnie skrytykuje, ponieważ mam jedynie 17lat i powinienem sie uczyć, a nie pisać posty na poradach, no cóż ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3036 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349816
oglądać dobranockę. Mamy tu zasadę, że w wróżki się nie bawimy i w ciemno nie doradzamy, a dla dzieci jest dział junior. Jak i by doradzać samemu trzeba coś sobą reprezentować, choćby dietę potrafić rozpisać.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-07-02 19:46:48

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
i dalej z tym co sie pytałem o tą masę. Długo jeszcze to będziesz ciągnął ? -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3036 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349816
skończ już chłopcze ze spamem i stosuj się do instrukcji.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3036 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349816
nie lubię się powtarzać - pa.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny ;d

Następny temat

Ocena diety + plan treningowy.

WHEY premium