SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny ;d

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 453
Witam.

W zeszłym roku dzięki waszej pomocy udało mi się przybrać na wadzę z 8 kg . W te wakacje postanowiłem ułożyć nową dietę .

Wzrost : 182
Waga 57 kg
Wiek 17

Na podstawie obliczeń własnych i kalkulatorów wyszło mi zapotrzebowanie kaloryczne ok 3400 kcal .

Suma dobowa: 3470kcal, 176g (20%) białko, 85g (22%) tłuszcze, 500g (58%) węglowodany

W załączniku przedstawiam wam moją dietę , proszę Was o ocenę oraz poprawki co mógłbym zmienić . Szczególnie chodzi mi o kolację bo nie jestem pewny jakie pieczywo powinienem spożywać ,

Dodam że około 1,5 h przed treningiem robię sobie omlety , około 30 min po wypijam szejka .

Z góry wielkie dzięki .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 483
sorki za spam ale jak wstawić taką tabele żywieniową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 453
zakładając nowy temat , poniżej okienka do wpisania treści masz opcję dodaj obraz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5398
Białka powinieneś mieć ok. 130 gram, tłuszczu ok 100 i węglowodanów mniej. Ziemniaki zastąp najlepiej ryżem/kaszami/makaronem. Co robisz ze 120 gram mąki w posiłku przed treningowym? tutaj jeszcze raz oblicz swoje zapotrzebowanie https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html 

By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 453
Korzystając z kalkulatora , który podałeś wyżej oraz z kalkulator BMR oraz liczba kalorii do utrzymania wagi wynosi tyle samo . Aby przytyć o 0,5 kg potrzebuję 3388.70 kcal

Więc pomyliłem się o 100 kcal w przeliczeniach . Zaraz pokombinuję coś z tą dietą .

120 g mąki dodaję do omletów aby podbić węglowodany

Zmieniony przez - FastCod3r w dniu 2013-07-02 21:16:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 453
Dobra teraz takie coś wymyśliłem , zamieniłem ziemniaki na ryż brązowy oraz podbiłem tłuszcze do 100 g...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5398
Obniż białko do 130 gram, no i jestem tego zdania abyś zamiast tej mąki dał zmiksowane płatki owsiane.

By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Cel Masa

Następny temat

Odchudzanie bez treningu siłowego

WHEY premium