SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po kilku latach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3799 Napisanych postów 18491 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205753
Ważne było że dawałeś cyklicznie hcg.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 190 dni Na forum 190 dni Przeczytanych tematów 212
Dla mnie teraz ten pomysł troche kontrowersyjny. Według tego co mówisz można by po cyklu przy podniesionym testo i zerowym fsh odstawić syntetyk i fsh zacznie rosnac. A jak wiemy to raczej się nie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 57 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6247
Clomid apteka?
Może fake?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 190 dni Na forum 190 dni Przeczytanych tematów 212
Myslisz ze po takim cyklu brałbym cokolwiek nie z apteki :) ? I hcg i clomid z apteki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3799 Napisanych postów 18491 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205753
Ppatryk17
Dla mnie teraz ten pomysł troche kontrowersyjny. Według tego co mówisz można by po cyklu przy podniesionym testo i zerowym fsh odstawić syntetyk i fsh zacznie rosnac. A jak wiemy to raczej się nie dzieje


Tyle ze Ty cykl skonczyles 3 miesiace temu i testa nie wbijasz.

Zresztą rob jak uwazasz, napisalem Ci moje zdanie nie musisz sie nim kierowac.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 189 dni Na forum 189 dni Przeczytanych tematów 12
Chciałem dołączyć do tematu. Gdzie jest ankieta działu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 190 dni Na forum 190 dni Przeczytanych tematów 212
Mysle ze zejdę z dawka do 25mg i zobaczę czy coś się zmieni poziom fsh/lh ewentualnie zbije estro niżej. Najpierw planuje to skonsultować jeszcze z jakimś andrologiem. Jestem wdzięczny za pomoc mimo wszystko :). Jeszcze zapytam czy spotkał się ktoś z czymś podobnym - tzn zeby przy clomidzie test był wysoko przy zerowym lh i fsh?


Zmieniony przez - Ppatryk17 w dniu 2023-11-09 13:54:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przetrenowanie mimo dodatkowej "suplementacji"?

Następny temat

Cykl niepokojące objawy

forma lato