SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok cypio

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3074
WIEK: 28
2. WAGA: 71,5
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka:
-udo:
-talia: 83
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko: 2-2,5
-węglowodany: reszta
-tłuszcz:1-1,5
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Cypio solo
8. TRENING: 5x w tygodniu
9. CEL CYKLU: Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Cypio solo 6 miesięcy biłem minęło 3,5 roku
11. POZIOM BF%: 12-15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Endomorfik
13. STAN ZDROWIA: Zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Do lysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Siema, z powodów ode mnie nie zależnych jestem zmuszony przerwać cykl. Biłem cztery tygodnie. Pierwszy prop solo po 0,5 ml co dwa dni i po tygodniu zmieniłem na Cypio 200 solo dwa dni w tyg po 1 ml i tak przez trzy tyg. Ostatnia lotka osiem dni temu. Ile kiedy i jak powinienem dać cloma i HCG? Tak prezentują się badania.














Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205571
HCG juz dawaj 4 x 2500 iu co 3 dni i wtedy ponownie badania test,estro i prolaktyna jesli beda ok to wejdziesz na clomid.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
szkoda przerywać bo wiecej złego niż dobrego z tego wyjdzie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3074
Tak wiem że szkoda. Byłem dzisiaj u lekarza miałem robione EKG i wyszło że mam lekko przepracowany mięsień sercowy. Więc narazie odpoczywam bo ostatnio trochę mnie ponosiło.
Czyli mam narazie szykować 10 000 HCG i clomid. Powinno starczyć jak na tak krótki okres bicia co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205571
Czy wystarczy to sie okaze po badaniach po HCG
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 139 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2225
Panowie, autor pisze ze ma przepracowany miesien sercowy.
a jakby ciągną cykl dalej bez treningow odpoczywajac?

tesc nie wplynie pozytywnie? , tzn regeneracja itd?
tak z ciekawosci pytam..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205571
Nie slyszalem o takim terminie przepracowany miesien sercowy, moze miec np przerost lewej komory co czesto zdarza sie u sportowcow.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3074
Sam się zdziwiłem jak cos takiego usłyszałem. Bądź co bądź wiadomo o co chodzi. Ostatnimi czasy sporo trenowałem boks siłownia i jeszcze jakiś czas temu praca fizyczna doszła do tego też m.in temu zdecydowałem się na teścia. Robię tak jak Aleks pisał. Jeżeli czegoś nie będę wiedział mam nadzieję że pomożecie. Dzięki i pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205571
Pewnie ze pomozemy od tego tu jestesmy
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak tymczasowo zbić testosteron?

Następny temat

Czy klepie

WHEY premium