SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok bez sterydów cz. 2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema jak zdrowie?
bo własnie zaczynam miec ten sam problem co ty, zaczalem reduckje i w ostatnich 3-4tyg stracilem około 5kg wszystko było ok, a tu
nagle brak motywacji
bóle głowy, jakbym czuł duze cisnienie w głowie
- szybki puls
- suche usta
- przetłuszczająca się twarz
- kompletny zanik libido itd...( brak ochoty na wspolzycie z dziewczyna , gdzie wczesniej ochota była 24/7)
jutro ide zrobic sobie badania i zobaczymy co tam wyjdzie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3033
Leachim, do niedawna miałem identyczny problem jak Ty, ale nie walczyłem tak jak Ty bo wiedziałem, że nic nie zdziałam. Libido i poziom teścia zniszczyły mi SSRI (fluoksetyna, Prozac). Nawet gdy podniosłem go Novedexem XT do 7,0 to nic nie dało. W moim przypadku to poprostu zmiany w mózgu, nie reaguję już kompletnie na widok fajnej dupeczki. Pisałem Ci już o tym w innym temacie. Mam laskę i nie chciałem jej ranić, więc od 2 miechów wbijam teścia. Pierwszy tydzień to naprawdę masakra, sex non stop. Później słabiej, ale i tak jest o wiele lepiej, można powiedzieć, że jestem zadowolony. Mam 24 lata i zamierzam wbijać już do końca życia. Pozdro

siła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
definitive ja wp******ilem chyba wszystkie mozliwe antydepresanty i tez przez to libido mi siadlo, to co słyszalem to ze te leki podwyzszaja poziom prolaktyny. badales jej poziom u siebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
i bez przesady z tym wbijanie do konca zycia, odstaw te leki i pokombinuj troche z hcg i sermami, albo naturalnie DAA T-Bol, itp itd. jestes mlody i nie rob takich glupot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3033
Podwyższanie poziomu prolaktyny to banał przy tym nawet jeżeli był to teraz mam w normie (8 - 9 ng). Poczytaj sobie o wpływie fluoksetyny na seksualność myszy (masz odnośniki do badań na anglojęzycznej wiki dotyczące PSSD). W ich mózgach zachodziły zmiany epigenetyczne wpływające na mniejsze zainteresowanie seksem nawet u wydanego później potomstwa. Po co mam kombinować z SERMami itd., skoro reaguję dopiero na poziom teścia kilkukrotnie przewyższający normę. Chodzę na siłkę. Jak zaczynałem wbijać teścia ważyłem 86 kg, teraz 100. W sumie przyszło trochę fatu, ale nie wiele. Siła z małym dodatkiem metki na masakryczny plus (w przypadku kilku ćwiczeń nawet o 100%) więc jestem mega zadowolony. Wcześniej nigdy nie wbijałem teścia. Momentalnie wyleczyłem się z deprechy (teść zbija MAO). Także jak narazie nie widzę końca. Jedynym minusem jest to, że genetycznie mam skłonność do nadmiernego owłosienia i teraz obrosłem jak małpa, ale aż tak się nie przejmuję. Kupię jakieś Palmetto, może coś da

siła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
w pełni się zgadzam co do fluoksetyny, zbija libido chyba bardziej niż gram dobrej deki tygodniowo solo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
zrobisz jak chcesz, widze ze po prostu jestes uparty i zrezygnowany, a jak juz poczytales o myszkach to h** wszystko trafil;p slyszaleś o leczeniu PSSD chociazby takimi lekami jak wellbutrin xr (leczenie niektórych dysfunkcji seksualnych (głównie dysfunkcji jatrogennych spowodowanych zażywaniem SSRI - wiki)???

There is no known cure for PSSD, mostly because its etiology is still poorly understood. Possible treatment options for SSRI-induced sexual dysfunction have been reviewed theoretically.

According to a survey of psychiatrists, Wellbutrin (Bupropion) is the drug of choice for the treatment of SSRI-induced sexual dysfunction, although this is not an FDA-approved indication. Thirty-six percent of psychiatrists preferred switching patients with SSRI-induced sexual dysfunction to bupropion, and 43 percent favored the augmentation of the current medication with bupropion.[50] A higher dose of bupropion (300 mg) may be necessary: a randomized study employing a lower dose (150 mg) failed to find a significant difference between bupropion, sexual therapy or combined treatment.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
laska wie ze wbijasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3033
Hackney, tak, próbowałem już z wellbutrinem. Duży wzrost libido na skutek zwiększenia ilości dopaminy, ale tylko przez pierwszy tydzień. Później bania się przyzwyczaja i efekt zanika.

siła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3033
lestat1986 Nie, moja laska nie wie, że wbijam, nawet się nie domyśla. Czemu pytasz?
W ogóle zastanawia mnie coś. Na drugi i trzeci dzień po strzale mam spadek libido, wzrasta dopiero tak po trzecim dniu. Moje uzasadnienie jest takie, że na początku dht zbija estro (czytałem, że ma takie działanie), później poziom estro się normuje i jest ok. Nie wiem czy dobrze rozumuje

siła

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Za wysokie Ciśnienie podczas Cyklu

Następny temat

Testosteron+DecaDurabolin+Winstrol+Nolvadex-d

WHEY premium