SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy później bez sterydów można robić forme

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Chce przez około rok w odstępach bić SSA czy inne sterydy typowo pod treningi siły funckonalnej/budującą siłe wsyskoku.
Teraz będzie mnie stać, za 2 lata raczej juz na takie bajery nie bedzie mnie stać i jedynie bede trzymac diete z delikatna suplementacja.
Jak to jest, jeżeli przez ten rok zrobie życiową formę, to za 2 lata jak juz nie bede bic sterydów przyrosty jak i lepsze wyniki siłowe będą niemożliwe?
Mowi że jak się zacznie jechać na bombie to już zawsze trzeba co jakiś czas zrobic bombe żeby robić lepsze wyniki...

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Mi się akurat bardzo chce, każdego dnia jestem pełen energi i chce po jeszcze więcej sięgać
PS: zalozyłem nowy temat.

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
z reguły jest tak ze jak raz przybijesz, to bedziesz bił dalej :) Wiec raczej sie tak nie nastawiaj ze zrobisz tylko jeden cykl i na tym skonczysz. Oczywiscie nie negujac twojego charakteru.

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
ja mialem zrobi jeden , jedyny cykl... bylo to jakies 10 lat temu, zlozony z 200tab metki... teraz nadal robie cykle tylko ze w gre wchodzi juz GH, tren itd...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
W sensie że tak mi się spodoba?
Myśle nad 2-3cyklami, a później może sobie będę mógł pozwolić na 1 w ciągu roku.
Obawiam się tego że mimo cięzkiego treningu i diety będę czuł się jak warzywo bez koksowania.
Trenuje sport gdzie lącze elementy akrobatyki jak i takewondo, dodatkowo trenuje FBW 3 w tyg żeby dobrze wyglądac i czuć się silnym.
Mam teraz okres kiedy jestem po złamaniu nogi i mam mega ambicje po dojściu do zdrowia.
Stąd ten pomysł.

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
jak myslisz juz nad 2-3 cyklami to badz pewien ze na nich sie nie skonczy

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
nie mowie ze sie spodoba ale bedziesz golym okiem zaóważał progres golymokiem z dnia na dzien... Srodki nie muszą byc wcale wygorowane , dawki tez nie, juz kilka mg tescia ew z naprawde dobrze dopiętą miską potrafi zrobic robote...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Dlatego że na sucho będzie szło zdecydowanie gorzej i psycha nie wytrzyma ?:D

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
L3m0n
Dlatego że na sucho będzie szło zdecydowanie gorzej i psycha nie wytrzyma ?:D



TAK

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
to zalezy od osoby

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Czyli będzie tak że będę wolał zacząć jeść 2kg wątróbki dziennie I dodac bombe niż jeżeli kupic 1.5kg kurczaka i jechać bez bomby? hehehe

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
lapczywy
to zalezy od osoby



Oczywiscie, i od sily charakteru, aczkolwiek nie spotkalem kogos kto by zrobil pare cykli i jednak zdecydowal ze to jednak nie to :) Przynajmniej bardzo rzadko sie to zdarza

desiderata

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pieczenie podczas wstrzykiwania gonasi

Następny temat

1 Cykl Test Propionat - prawidłowe odblokowanie

WHEY premium