SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok 6 tyg cypio+Epi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2743

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
wrócą ale kiedy to nie wiadomo dokładnie,u każdego inaczej i jak już napisałem ci tak krótki cykl mija się z celem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5254
Dobra to zrobię dłuższy cykl 10-12 tyg to rozpisz mi jescze jak możesz ile mi tabsów Cloma trzeba będzie na odblok(dawki, okres?), kiedy dorzucic Go-Nads o ile wogóle wrzucać do Cloma ale chyba powinien wspomóc oblok i kiedy krete zacząć na spadki, HCG na razie oleje bo mi to wisi w zasadzie jak się trochę jajka przykurczą, chcę wiedzieć ile Cloma mieć żeby spać spokojnie że oblok się na pewno uda Dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
bez hcg to średnio widze to pct,póxniej może być problem.Cloma min 24 tabsy bo takie minimum to 3 tygodnie,najlepiej 4 w dawce 50 mg,na clom wchodzisz 10 dni po ostatnim testo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5254
Ale problem wogóle żeby się odblokować czy problem z jajkami bez HCG? 30 tabs Cloma wezmę i jak z tym Go-Nads dodać do PCT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
ja bym wrzucił dopiero pod koniec cloma

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5254
Sorry że Cię tak męczę ale wogóle nie odpowiedziałeś na pytanie, HCG będzie niezbędne do odbloku czy tylko do jajec, bo jak nie będzie problemu z jajkami albo będzie na tyle mały że nie będzie mi to przeszkadzać to nie będę wydawał dodatkowych pieniędzy i odblokuje się samym Clomem no i jak z tym Go-Nadsem dorzucic do odbloku i kiedy(chyba z piąty raz się pytam LOL)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
Bedzie niezbedny do odbloku po tak dlugim czasie i jak bierzesz epi to minimum 8tyg,optymalnie 10 max 12 bo od 4tyg zaczyna byc wyczuwalne wiec w 6tyg nie wykorzystasz srodka.

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
lodzianin1
ja bym wrzucił dopiero pod koniec cloma


LOL chyba ci napisałem kiedy booster
jesli szkoda ci kasy na HCG twoja sprawa,pct polega na odblokowaniu calej osi a nie połowy.Jak pasuje ci być impotentem to mozesz ogólnie odpuścić pct organizm kiedyś tam wróci do normy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5254
Dobra będzie HCG i 3 liscie Cloma żeby nie było Lipy. Krete kiedy zacząć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
na koniec cyklu w ostatnim tygodniu mozesz zacząć brać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblokowanie ile i kiedy ?

Następny temat

pomoc przy odbloku przerwany cykl z powodu choroby

WHEY premium