SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od czego zacząć?Proszę o pomoc.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 163
Witam. To moje drugie podejście na sfd, mam nadzieję, że tym razem naprawdę czegoś się tu dowiem i ktoś rzetelny wesprze radą. Otórz planuję rozpocząć cykl treningowy, aby przez okres zimowy zatrzymać uzyskaną do wakacji formę. Nie bardzo wiem za co się zabrać, gdyż do tej pory jedynymi sportami które uprawiałam były siatkówka - 7 lat i pływanie - 3 lata. Chcę się zabezpieczyć na zimę przed "brzuszkiem" i "boczkami" więc mam zamiar coś z sobą zrobić. Niestety nie znam się zupełnie i nie wiem w jakich częstotliwościach należy wykonywać ćwiczenia. Przed wakacjami próbowałam a6w, jednak na początku 3 tyg odpadłam. No i jak wiadomo efekt kiepski.


Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Płeć: Kobieta

Wiek: 18

Waga: 57

Wzrost: 172

Cel treningowy: Wzmocnienie mięśni brzucha, pośladków, nóg

Staż treningowy na słowni: brak

Uprawiane inne sporty: siatkówka 7 lat, pływanie 3 lata

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): brak

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

(...) Siła kobiety nie tkwi w mięśniach.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Jesli twoim celem jest tylko zachowanie formy i nie zalewanie sie tluszczem, to zaproponuje ci ACt i trening aerobowy
Do tego dobrze bylo by dorzucic jakies w miare odzywianie... Nie mowie tu o specjalnej diecie ale dobrze bylo by zaczac odrozniac jedzenie od jedzienia

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1415
Tak nawiasem mówiąc... A6W to kiepski trening.
Tak jak pisał georgu. Odrzuć fast-foody i słodycze i powinno pomóc. Przydadzą się treningi aerobowe (pływanie, bieganie, rower)
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 163
Faktycznie nie napisałam nic na temat jedzenia. Jeśli chodzi o fast foody to nie jem wcale. Słodycze ograniczone do minimum, zresztą ograniczać wcale się nie muszę, bo słodkiego nie lubię. Ogólnie uwazam, ze jem "z głową" i nie z tym u mnie problem. Nie mam obecnie czasu na basen, bieganie czy rower. Dlatego chciałam coś pocwiczyc w domu. Ale żeby były efekty potrzebuję solidnego planu... a niestety sama takiego ułożyć sobie nie potrafię.

(...) Siła kobiety nie tkwi w mięśniach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
przenosze do treningu w domowych warunkach

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po kontuzji czyli co zrobic z dysproporcjami?

Następny temat

DOBRY plan ćwiczeń na rzeźbę

WHEY premium