SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki z Biedronki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 54477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1268
Odkopując temat dziś kupiłem 2 puchy białka, 4 gainera i nie uwierzycie za ile jedna pucha? za 4,99 zł brutto szt.!!! Jakaś biedronka robiła likwidację "namiotu" w którym były produkty pozostałe po akcjach tematycznych. :P

P.S data ważności do 03.2019r. więc spokojnie zdążę :D


Zmieniony przez - qBOBASp w dniu 2018-08-28 20:00:41
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12109 Napisanych postów 160577 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1235019
no to ladnie sie oblowiles nic tylko korzystac z takich okazji jak jest mozliwosc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1268
wydałem niecałe 30 zł za zestaw wart ok.`140 zł ze sklepu sfd. tak mam ciągle wątpliwości czy nie za mało. ;p
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33237 Napisanych postów 23310 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278387
Nie wiem czy jak autor zakładał temat to chodziło mu o 4F bo wtedy w tych latach w biedrze były inne suple które były ohydne i wiele osób to potwierdzała ( stosowałem też z cikawosci ) a 4F jest dopiero od jakiegoś czasu i tu sie zgodzę że ma rczej dobre opinie na to co obserwuję na różnych grupach , skład jak skład i jest tabelka z tyłu więc kazdy widzi co w środku natomiast jak chodzi o smaki to calkiem przyjemne a rozpuszczalność moim zdaniem taka sama jak w przypadku innych firm obecnych na rynku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko c6

Następny temat

SFD BCAA 8:1:1 i SFD Mass Activator

forma lato