SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki hardcorowe... Czekam na waszą opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
na dietę nie masz a na tyle odżywek i suplementów zawsze się znajdzie, prawda?

edit.



Zmieniony przez - bratus3 w dniu 2011-02-25 12:17:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Przestań wydawać bezsensownie pieniądze, a zacznij na to co po trzeba - jedzenie.

Wszystkie potrzebne informacje na temat prawidłowego odżywiania znajdziesz w dziale pod tą samą nazwą (odżywianie).

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
na te suplementy zbierałem 2miesiące i musiałem bardzo się ograniczyć z wydatkami. Z wypłaty muszę opłacić sobie studia, kupić coś do ubrania i nie wiele mi zostaje na suple... ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
albo i 3 miesiące a nie zarabiam zbyt wiele bo jestem na stażu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Więc wszystko co pozostanie przeznaczaj na jedzenie, a nie proszki.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
Chciałbym was poprosić, abyście polecili mi jakąś dietę pasującą do mojej suplementacji na rzeźbę i masę mięśniową. Mam nadzieję, że mi pomożecie i będę widział efekty oraz czuł satysfakcję z osiągnięć na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
Myślę, że będę miał wsparcie przy przygotowaniach posiłków z diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Dieta na mase albo na rzezbe, nie da rady na to i na to.
Z tym to do dzialu odzywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chłopie,
Ty w ogóle masz pojęcie o czym piszesz?

dobrać dietę pod suplementy ? - dobiera się odżywki w przypadku ewentualnych braków w diecie
dieta na rzeźbę i masę ? - może frytki do tego ? zrozum, że nie da się tych dwóch rzeczy połączyć, niestety

Chcemy Ci pomóc ale nie z takim podejściem.
Dopóki nadal lenistwo będziesz przedkładał ponad dietę to nie wróżę nic dobrego.

W tym sporcie naprawdę odżywianie gra główną rolę a suplementacja stanowi jedynie dodatek.

Zacznij chociaż na początek się zdrowo odżywiać.
-10 wskazowek
[[https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html]] 
-Przygotowanie Do Diety
[https://www.sfd.pl/Przygotowanie_do_diety-t433273.html]

powyżej masz fajne artykuły.

Zmieniony przez - BartoO w dniu 2011-02-25 12:57:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
ok dzięki, na pewno je przejrzę. Jarze teraz co napisałem. Bardziej preferowałbym dietę na masę mięśniową z wykluczeniem tłuszczy jeśli to możliwe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna+NO-Xplode+Carbo z Białkiem (lub gainer)

Następny temat

Amped kiedy lepiej pić?

WHEY premium