SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki dla osoby nietolerującej .....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1054

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga / wzrost

21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Hej,

Czy są jakieś dobrej jakości odzywki które można włączyć do diety dla osobty która nie toleruje (jajek kurzych,mleka krowiego,glutenu). Prosze o informacje pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6313
No tak źle sformułowałem swoją poprzednią wypowiedź pisząc białka miałem na myśli nabiał
ale jeśli kolega faktycznie nie toleruje cukru z nabiału to pomoże
znów zbyt wiele autor nie napisał tylko tyle ze nie toleruje co niektórych pokarmów
to znowu sprawia że w przypadku nabiału nasuwa się myśl że nie toleruje laktozy a nie białka
i w takim przypadku powinno pomóc zresztą spróbować można albo dowiedzieć się co konkretnie leży u podstaw problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Dodam,że stosowałem diete na mase w której miałem dużą ilość mleka (szejki) + jajek oraz chleba zwykłego + mass mutant +makarony po miesiącu nie było żadnych efektów co każdy sie dziwił co robie źle .. okazało się ze mam nietolerancje pokarmową .. czyli jednym słowem przekichane jeśli chce nabrać masy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
zostaje ci mieso przeciez

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Na samym mięsie można nabać masy ? Dajmy na to 1kg kurczaka dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
nie, ale kto ci kaze jesc same mieso, musisz diete zbilansowac, weglowodany i tluszcze tez sa wazne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6313
ale są enzymy laktazy dla osób nie tolerujących białka mleka może coś to da jak będziesz szamał nabiał nawet activlab do 1 białka dodawał możesz spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Enzymy Laktazy pierwsze słysze dzięki kolego musze tego spróbować z tego co piszą pomaga w przyswajaniu może pomoże ! : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Jeszcze zapytam enzymy laktozy tabletki biore 1 przed posiłkiem mlecznym i powinieniem przyswoić bez problemów a jest coś podobnego na niestrawność glutenu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6313
Na gluten o niczym nie słyszałem trzeba poszperać w necie może coś jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
enzym laktazy nie pomaga w trawieniu bialka, tylko cukru laktozy, wiec nijak nie pomoże jezeli klopotliwe sa bialka a nie cukier...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6313
ale spróbować może nie zaszkodzi a pomoże może
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie o beta-alaninie

Następny temat

Badania nerek

WHEY premium