SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki białkowe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 103
Witam. Mam 15 lat, 168 cm wzrostu i około 55 kg wagi...Mój staż to rok z przerwami...prowadzę aktywny tryb życia i trudno mi przytyć...Mam oczywiście dietę. mam pytanie czy odżywki białkowe w moim wieku to dobry pomysł? Z góry dzięki

"Nie jestem bohaterem, bohaterowie umierają...jestem legendą, ona zawsze jest żywa..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 103
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ani dobry ani zły

przy takiej wadze nie są ci potrzebne

dołóż do michy do tego trening siłowy i będziesz przybierał na masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234905
lepszym rozwiazaniem bedzie gainer
bo w twoim wieku troche trudno duzo wpierdzielac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234905
ale co dlaczego?
chodzi ci o to, ze problemy z jedzeniem?
pisze to z wlasnego doswiadczenia, ja na poczatku mialem problemy, zeby to wszystko w sobie pomiescic ile musialem zjesc
dlatego na poczatku gainer byl dla mnie zbawienny, teraz obchodze sie bez niego i juz jest ok, jestem przyzwuczajany ja i zoladek do wiekszej ilosci jedzenia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
on 55kg waży

żadnych problemów ze zjedzeniem większej ilości jedzenia nie bedzie, bo jeszcze długo to nie będą duże ilości

pozatym bilans zwieksza sie stopniowo, organizm sam sie przyzwyczaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo potrzeba mu w huwca kalorii przy takiej wadze jak obetnie aby przybrac na wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
MOIM ZDANIEM TEŻ LEPSZY BĘDZIE GAINER. NAPEWNO NA NIM SZYBCIEJ CI WAGA PÓJDZIE NIŻ NA ODŻYWCE BIAŁKOWEJ. MOŻESZ SPRÓBOWAĆ NP: MASS XXL TRECA LUB GAIN BOLICA OLIMPA, CZY JESZCZE JAKIEGOŚ INNEGO, JEST TEGO PEŁNO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1726
kiepski pomysł, bierz sie za diete

na suplementy przyjdzie czas za 2-3 lata

pozdr.

kto nie ryzykuje- szampana nie pije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 332
Wez jakiegos gainera + sprobuj sobie ulozyc diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 103
pomyślę...

"Nie jestem bohaterem, bohaterowie umierają...jestem legendą, ona zawsze jest żywa..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trenujesz stosujesz

Następny temat

AAKG Treca

WHEY premium