SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oczekuję wytłumaczenia se strony NUTRIFARM ! <KonkurS>

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
Piotrek zapomniałeś o Padzianie czyżby już nie był w olimpie?

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
Do Pana Głuchowskiego:

Olimp jest Państwa sponsorem. Ja miałem na myśli zawodników, którzy korzystają z odżywek i suplementów Z WYBORU. Mój błąd polegał na tym, że nieściśle sformułowałem swoją wypowiedź.

Co się zaś tyczy Pana i osób z teamu Olimpa (chyba jeszcze i Mariusz Pudzianowki), moim zdaniem już ulokowaliście się Państwo na piedestale historii polskiego sportu, więc ten temat nie podlega dyskusji.

Niemniej jednak nadal uważam, że sukces marketingowy Olimpu przerósł samą firmę a Dział Obsługi Klienta kuleje.



Zmieniony przez - slawekop w dniu 2007-01-14 12:19:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Pudzian już ponoć nie jest w OT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
slawekop
nie wiem czy znajdzie sie jaks czołowy sportowiec który bazuje na odzywkach z wyboru w twoim rozumieniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
Oooo, a to niespodzianka ! Ciekaw jestem powodów rozstania.

Kiedy piszę "sportowiec" to mam na myśli nie tylko kulturystów, czy strongmenów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
Pudzianek nie jest już grupą OLIMP labs. Został tylko na katalogach 2006.

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Pudzian miał umowe z OLIMPEM do 2006r. Umowa nie została prawdpodobnie przedłużona, obie strony najwyraźniej sie nie dogadały $$$

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
Pudzianek pracuje dla Metrix.

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1643
Piszcie co chcecie ale 4 miesiące ważności to świadczy o tym, że puszka ta musiała przeleżeć przynajmniej rok w magazynie, jasny obraz lecącej na pysk popularności tej firmy, jeszcze te amerykańskie suple bo własne nie idą jak widać po datach

be FREAK

**Nie wiesz jak stosować Suplementy? Napisz na Priva

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
juz chyba wszystko zostalo napisane- poczytaj więc, pojmij a potem podziel się swoim zdaniem- bo po tym co napisala zdecydowana wiekszośc w tym temacie, dziwi mnie twoja wypowiedź, zeby nie powiedziec zdumiewa...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sp80+dekstroza+mleko

Następny temat

Dawkowanie tauryny

WHEY premium